LipjaniPress

Kryetari Ahmeti ka vizituar fshatin Babush

Lipjani

Kryetari i Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti ka qëndruar sot në fshatin Babush ku përsëri është takuar me banorët e këtij fshati dhe nga afër ka ndëgjuar shqetësimet e tyre në mos përmbushjen e premtimeve nga Bektel – Enka për përmirësimin e dëmeve të shkaktuara në infrastrukturën e fshatit gjatë ndërtimit të autostradës. Në këtë rast Kryetari Ahmeti duke qenë pranë dhe gjithmon në mbështetje të qytetarëve ka thënë se ne do të angazhohemi që bashkarisht ti tejkalojmë këto shqetësime dhe të bëjmë prap përpjekje për gjetur ndonjë zgjidhje./Lipjanipress.com//

 

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

FOTOLAJM/ Kryetari i Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti

lipjanipress

Kryetari i LDK’së uron Pashkët edhe përmes rrjetit social Twitter

lipjanipress

Kerkohen 10 mjeshter ne gjermani Darmstadt

lipjanipress

Numri total i të infektuarve me covid-19 në Kosovë

lipjanipress

Problemet e dorëzimit në AstraZeneca: çfarë qëndron pas?

lipjanipress

Njoftim: Komuna Lipjanit

lipjanipress

QENDRA E LËVIZJES VETËVENDOSJE! NË LIPJAN, NË NJË TUBIM MADHËSHTOR BËRI PREZANTIMIN E KANDIDATIT PËR KRYETAR TË KOMUNËS SË LIPJANIT DHE KANDIDATËVE PËR KUVENDIN E KOMUNËS SË LIPJANIT.(VIDEO+FOTO)

lipjanipress

Aktivisti i Lëvizjes Vetëvendosje në Lipjan demanton rrenat e Kampionit Ahmeti kinse ka kaluar në strukturen e LDK-së

lipjanipress

Organizatat e Shoqërisë Civile të Komunës së Lipjanit shqyrtuan prioritetet e programit ReLOad

lipjanipress

Kryetari Ahmeti, mbështet turinirin tradicional për nder të Dëshmorit Xhavit Kozhani- Burgia

lipjanipress

Lipjan dhe në këto vende nesër do të ketë reduktime të rrymës

lipjanipress

DARDAN SEJDIU DHE FATON TOPALLI SOT VIZITUAN LIPJANIN

lipjanipress
Skip to toolbar