LipjaniPress

Kryetari Ahmeti uron maturantet lipjanas

Lipjani

Me rastin e mbajtjes së testit të matures shtetërore i cili do të mbahet sot, kryetari i komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti, uron të gjithë maturantët lipjanas.
Duke ju dëshiruar suksese, kryetari Ahmeti po ashtu, shpreson në rezultate gjithëherë e më të mira. Ai në të njëjtën kohë, shpreson se maturantët e komunës së Lipjanit, të bëjnë përzgjedhjen e duhur drejtë avancimit të tyre në drejtimet përkatëse./LipjaniPress.com//

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

I pari i Lipjanit Imri Ahmeti me bashkëpunëtorët e tij po ashtu sot kanë vizituar punimet në Llugagji

lipjanipress

Edhe një vlerësim i lartë i transparencës për Komunën e Lipjanit

lipjanipress

Në Lipjan nuk është mbajtur mbledhja e KK-së, Opozita qendron në kërkesën për mbajtje të mbledhjës të jashtzakonshme

lipjanipress

Parashikimi i motit për javën që po vjen

lipjanipress

Tash për tash s’ka indikacion për zgjedhje të parakohshme, Më i zëshmi për të shkuar në zgjedhje është deputeti i PDK-së Shukri Buja

lipjanipress

Reagon Lëvizja Vetëvendosje – Lipjan

lipjanipress

Përurohet objekti i ri shkollor në Bujan

lipjanipress

Cristiano Ronaldo largohet nga Real dhe bashkohet me Juve

lipjanipress

SBAShK-u apel nxënësve e arsimtarëve: Nesër në orën e parë mos shkoni në shkollë

lipjanipress

LAVDI PËR JETËN DHE VEPRËN E ISMET ASLLANIT (KOMANDAT PRAPASHTICA).

lipjanipress

Kryetari Ahmeti, mbështet turinirin tradicional për nder të Dëshmorit Xhavit Kozhani- Burgia

lipjanipress

Call Center Agent bewerben Sie sich als Mitarbeiter im Kundenservice für Vodafone (Prishtina)

lipjanipress
Skip to toolbar