LipjaniPress

Kryetari Ahmeti uron semimaturantët

Lipjani

Me rastin e mbajtjes së testit të arritëshmërisë, kryetari i komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti, uron të gjithë semimaturantët lipjanas.
Duke ju dëshiruar suksese, kryetari Ahmeti po ashtu shpreson në rezultate gjithëher e më të mira. Ai në të njëjtën kohë, shpreson se semimaturantët e komunës së Lipjanit, të bëjnë përzgjedhjen e duhur në drejtimet përkatëse./LipjaniPress.om//

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Zjarr në një ndërtesë në Lipjan, ka të lënduar

lipjanipress

Akulli në ndërtesa rrezikon kalimtaret edhe në trotuare.(FOTO)

lipjanipress

Kryetari i Komunës Imri Ahmeti uron 7 Marsin të gjithë mësimdhënësve

lipjanipress

Jakup Lecaj: Ukraine , Ne Fshatin Karakurt ku jetojne Shqiptare.

lipjanipress

Njoftohen të gjitha klubet sportive cilat aktivitetin sportiv e zhvillojnë në Komunë e Lipjanit

lipjanipress

Kryetari Imri Ahmeti sot vizitoi për së afërmi punimet në hapjen dhe zgjerimin e shtratit të lumit në Blinajë.

lipjanipress

NJOFTIM: Rezultatet e vlerësimit të përzgjedhjes së ndërtesave përfituese për pjesëmarrje në projektin

lipjanipress

Xhevat Shyqeri Berisha:Vota e shpresës, është vota për Kryetarin Kampion

lipjanipress

Historiku i fshatit “Shalë:” Komuna Lipjanit

lipjanipress

Selatin Retkoceri kandidat për deputet në Kuvendin e Kosovës nga Lëvizja VETËVENDOSJE

lipjanipress

Qytetar të shumët nga Hallaqi i Madh sonte priten kryetarin Imri Ahmeti dhe ekipin e tij.

lipjanipress

Partia Demokratike e Kosovës-Dega në Lipjan Njofton

lipjanipress
Skip to toolbar