LipjaniPress

Kryetari Ahmeti viziton ndërtimin e trotuarëve në fshatin Konjuh

Lajme Lipjani

Kryetari i Komunës së Lipjanit Imri Ahmeti të enjetën ka përcjellur nga afër punimet në realizimin e projektit në ndërtimin e trotuarit dhe instalimin e ndiçimit publik në fshatin Konjuh.
Banorët kanë falenderuar drejtuesit komunal për investimet e shumta që po bëhen në të mirë të të gjithë banorëve të Komunës së Lipjanit./Lipjanipress.com//

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Tërmkolli akuzon PDK’në: Po fshiheni pas opozitës

lipjanipress

Komuna e Lipjanit kujdeset që zyrtarëve komunalë t’u vijë era e mirë

lipjanipress

Kuvendi merr vendim për emërimin e sheshit tek teatri i qytetit me emrin Ismail Kadare

Press Lipjani

Garrett: Parashikimet e mia për Maqedoninë ishin joreale, diçka si “La la Land”

lipjanipress

Ramushi e themelon një degë të AAK’së në Strasburg (Foto)

lipjanipress

Gjatë Zgjedhjeve të 22 tetori pati edhe fletëvotime të prishura qëllimisht (FOTO)

lipjanipress

Çfarë po ndodh me Presidentin turk?(VIDEO)

lipjanipress

Komandanti amerikan kërkon më shumë trupa për të mposhtur talebanët

lipjanipress

Haradinaj, Vulinit: Shqiptarët s’kanë bërë dhe s’bëjnë kurrë spastrim etnik

Press Lipjani

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës Dega në Lipjan

lipjanipress

Prishtinë, kështu i shmanget aksidentit që ka mundur të jetë tragjik (Video)

lipjanipress

KQZ: Votuan 43.82 për qind e qytetarëve me të drejtë vote

lipjanipress
Skip to toolbar