LipjaniPress

PDK-Lipjan:Kryetari Hajrullahu vizitoi shoqatën e të burgosurve politik në Lipjan

Lajme Lipjani

Kryetari Hajrullahu vizitoi shoqatën e të burgosurve politik në Lipjan, ku u prit nga kryetari kësaj shoqate z. Ismail Gashi dhe anëtarët e saj. Në këtë takim u cekën problemet si dhe mungesa e kushteve me të cilat po kalon kjo shoqatë, edhe pse shoqata është apartiake nuk gjeti asnjëherë përkrahjen nga udhëheqësia e komunës së Lipjanit.
Shoqata e të burgosurve do të përkrahë njerëzit vizionarë në të mirë të ndryshimeve sepse premtimet boshe që sipas tyre në këtë shekull janë të kaluara. Në anën tjetër kryetari Hajrullahu dëgjoi problemet dhe hallet e tyre dhe njëkohësisht iu premtoi zgjidhje si dhe përkrahjen e merituar për këtë shoqatë./LipjaniPress.com//
Sektori për informim

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

PËRLESHEN DY PERSONA NË LIPJAN ARRESTOHEN

lipjanipress

Kryetari Ahmeti ka pritur një grup studentesh të Kolegjit UBT

lipjanipress

Viktima e aksidentit në Arllat të Drenasit, ishte ushtar i UÇK’së (FOTO)

lipjanipress

Kuvajti i ekzekuton me varje 7 persona, përfshirë edhe princin

lipjanipress

Gadimja e Eperme dhe e Ulet , perkrahin fuqishem Dr. Fitim Selimin,

lipjanipress

Amerikanët: Votuam për Trump, por s’duam që muri me Meksikën të ndërtohet

lipjanipress

Haradinaj: Prioritet e kemi krijimin e vendeve të punës

lipjanipress

Zemaj ironizon me opozitën për Demarkacionin

lipjanipress

PDK, LDK, VV, AAK dhe Nisma janë takuar në Tiranë, ja çfarë kanë bidesuar

lipjanipress

E tmerrshme: “Shteti Islamik” nis të bombardojë edhe me dronë (Video)

lipjanipress

Duhani, shkaktar i 85 për qind të rasteve me kancer në mushkri

lipjanipress

Kërkohet ndihmë për shërimin e voglushes Elsa Sopa

lipjanipress
Skip to toolbar