LipjaniPress

Kryetari i Komunës Imri Ahmeti uron 7 Marsin të gjithë mësimdhënësve

Lajme Lipjani

Të dashur mësues, 7 Marsi – Dita e Mësuesit është një ditë e veçantë, sepse puna e juaj sjellë dritën e arsimit dhe edukimit në shtëpitë tona.
Ne ju nderojmë çdo ditë për misionin e juaj të shenjtë që keni, por edhe per faktin se ishit Ju ata qe profesionin tuaj fisnik e ushtruat edhe ne kohët me të vështira të vendit tonë.
Edhe tani detyra e juaj është referencë e përhershme për edukimin e brezave për fuqizimin e dijes që është shtylla kryesore për zhvillimin e qëndrueshëm të një shoqërie, andaj për nder të ditës së 7 Marsit ju shpreh urimet dhe përgëzimet më të sinqerta të gjithë mësimdhënësit shqipëtarë.
Paqi shëndet e jetë për misionin tuaj!
Gëzuar Ditën e Mësuesit!

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Ku mbeti lista e gjat e kriminelve serb që morën pjes në masakrat dhe dhunimet e shkaktuara në Kosovë

lipjanipress

Nis mbledhja e LDK’së, Mustafa ekzagjeron me punën që kjo parti ka bërë nëpër komuna

lipjanipress

Dy kosovarë në Kongresin amerikan (FOTO)

lipjanipress

Njoftohen të gjithë qytetarët e Komunës së Lipjanit

lipjanipress

Tenderi milionësh në KEK -lirohet nga akuza Nijazi Thaçi

lipjanipress

Përplasen dy trena mes vete, disa të lënduar (Foto)

lipjanipress

Projektet të cilat nuk dihet se kur do të përfundojnë

lipjanipress

PDK godet rëndë Ramiz Kelmendin: U pasurove duke bërë biznes me Serbinë

lipjanipress

Mogherini ia përsërit Vuçiqit: Pa e njohur Kosovën s’hyni në BE

lipjanipress

Kërcënimi Trump – Kina paralajmëron luftë me SHBA

lipjanipress

Malisheva në përkrahje të Ramush Haradinajt

lipjanipress

Gjermania dëbon 38 kosovarë përmes aeroportit të Mynihut

lipjanipress
Skip to toolbar