LipjaniPress

Kryetari i LDK’së uron Pashkët edhe përmes rrjetit social Twitter

Lajme Lipjani

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa u ka uruar të gjithë qytetarëve të besimit katolik Festën e Pashkëve, përfshirë edhe miqtë ndërkombëtarë.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Kryetari Ahmeti, mbështet turinirin tradicional për nder të Dëshmorit Xhavit Kozhani- Burgia

lipjanipress

9 të vdekur gjatë luftimeve në Ukrainë

lipjanipress

QYLAGA DHE KROJMIRI MBËSHTESIN LËVIZJEN VETËVENDOSJE! DHE SELATIN RETKOCERIN (Foto)

lipjanipress

Ky është moti për sot

Press Lipjani

Këto vende do të kenë reduktime të energjisë elektrike nesër

lipjanipress

Imri Ahmeti LDK-Lipjan (Blinaj) është koha që të qeverisim pa ortak.

lipjanipress

Hyn në fuqi Ligji për pandeminë COVID-19, këto janë dënimet e parapara për ata që nuk respektojnë masat

lipjanipress

Gjendet traktori i vjedhur para 18 vjetësh (Video)

lipjanipress

Kryesuesja dhe drejtorë të drejtorive komunale homazhe tek varrezat e dëshmorëve dhe martirëve në Sllovi, Akllap dhe Tërbovc.

lipjanipress

Daçiq anulon vizitën në Kroaci, ashpërsohen tonet mes dy shteteve

lipjanipress

Qytetarët e Luginës të zhvendosur në Kosovë s’po mund të pajisen me dokumente

lipjanipress

Kush e kërcënoi me vrasje liderin e Dardanëve, Lulzim Berisha? (Video)

lipjanipress
Skip to toolbar