LipjaniPress

Kryetari Imri Ahmeti i përkushtuar për përkrahjen e sportistëve të rinjë

Lajme Lipjani

Kryetari i Komunës së Lipjanit Imri Ahmeti sot ka pritur përfaqësuesit e shkollës “Prof Futboll & Roni 19” njëherit edhe përfaqësues të klubit Minatori të cilët e kanë njoftuar Kryetarin Ahmeti me rezultatet e arritura, ku ky klub ka zënë vendin parë U11 në nivel të Kosovës.
Në këtë rast Kryetari Imri Ahmeti ka përgezuar përfaqësuesit Abedin Hazrolli dhe trajnerin Faruk Statovcin për të arrituar e këtij klubi. Ai në njejtën kohë u ka premtuar përkrahje të vazhdueshme si dhe ka siguruar se vitet në vijim do të investoj në pëmirësimin e infrastrukturës sportive në Magurë në mënyrë që të këta rinjë dhe të sportistët e tjerë të zhvillojnë aktivitetet e tyre në kushte dhe hapësira të standarteve të larta./LipjaniPress.com//

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Ramiz Lladrovci ua ndërron pozitat disa drejtorëve në Drenas

lipjanipress

Miratohet raporti për matjen e territorit – Mustafa shpreson se do ta votojë edhe opozita

lipjanipress

Goni Koci kërkon të zhduket ‘Vetëvendosje’

lipjanipress

Mesazh i z.Hajrullahu për qytetarët e komunës së Lipjanit

lipjanipress

Vazhdojnë dëshmitë në rastin “Kumanova”

lipjanipress

Komunikat :Partia e Ashkalive për Integrim Dega-Lipjan

lipjanipress

Delegacioni i qytetit Martingy nga Zvicrra ka vizituar Komunën e Lipjanit(FOTO)

lipjanipress

Nënkryetari Tasholli priti në takim përfaqësueset e projektit zviceran Kujdesi Shëndetësor i Qasshëm dhe Cilësor

lipjanipress

Malisheva në përkrahje të Ramush Haradinajt

lipjanipress

Polici “dëshmitar” luan me nervat e PD-së! I veshur kuqezi këndon himnin… (VIDEO)

lipjanipress

Në Lipjan nuk është mbajtur mbledhja e KK-së, Opozita qendron në kërkesën për mbajtje të mbledhjës të jashtzakonshme

lipjanipress

Portali i njohur evropian shkruan se SHBA-ja detyroi Thaçin të heq dorë nga ushtria

lipjanipress
Skip to toolbar