LipjaniPress

Kryetari Imri Ahmeti nga nesër në tubime falënderuese për qytetarët

Lipjani

Sot nga Komisioni Qendror Zgjedhor janë certifikuar rezultatet për Kryetarë të Komunave, ndër këto është certifikuar edhe Komuna e Lipjanit gjegjësisht kryetari Imri Ahmeti.

Kryetari Ahmeti duke i falenderuar të gjithë qytetarët lipjanas pas certifikimit të rezultateve zgjedhore tha se nga nesër 04.11.2017 do të organizojë tubime me qytetarët me qëllim falenderimi e ndërtimi të komunikimit të përbashkët. /LipjaniPress.com//

Nesër e shtune 04.11.2017, në ora 18:00 do të jemi në JANJEVË ndërsa në ora 19:00 në AKLLAP.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Në Lipjan Therr me thikë kushëririn

lipjanipress

ISH NËNKRYETARI I DEGËS SË AKR-SË NË LIPJAN I BASHKOHET LËVIZJES VETËVENDOSJE!

lipjanipress

Përurohet projekti: “Përmirësimi i hapësirave publike në qytetin e Lipjanit, faza e dytë”

lipjanipress

Edhe Komuna e Lipjanit i bashkohet aksionit ” Ta Pastrojmë Kosovën” (FOTO)

lipjanipress

Sadri Shala, një kryetar i ardhshëm i Lipjanit!…

lipjanipress

Thyhet një pikë e Western Union-it dhe Mobi Shop Endrin në Lipjan

lipjanipress

Përkujtohet heroi i kombit Ismet H. Asllani në Lipjan.

Press Lipjani

Rezultati i Sondazhit 24h i lansuar dje ne oren 12:00 dhe është mbyllur sod në ora 12:00(FOTO)

lipjanipress

NISMA për Kosovën dega Lipjan mbajti takim me kandidatët per asamble komunale.

lipjanipress

Sabit H. Pacolli: Kryetari i degës së AKR-së në Lipjan uron besimtaret islam muajin e shenjtë të Ramazanit

lipjanipress

Deklarat Primare 25 Pikëshe nga Lëvizja Për Ndryshim

lipjanipress

Rruga apo Laminati që u ndërtua nga Ministria e Pal Lekaj

lipjanipress
Skip to toolbar