LipjaniPress

Kush e kërcënoi me vrasje liderin e Dardanëve, Lulzim Berisha? (Video)

Lajme Sport

Në emisionin Komiteti, që transmetohet në RTV Dukagjini, udhëheqësi i tifozëve Dardanët, Lulzim Berisha, ka folur për kërcënimet që iu janë adresuar atij, pasi kjo tifozëri krijoji një baner me mbishkrimin ‘Kosova është Kosovë’.

Ai ka treguar se cili ishte mesazhi i këtij baneri dhe kush e ndaloi atë që të shfaqej në stadiumin e Shkodrës, gjatë ndeshjes Kosovë-Islandë.

Përfaqësuesi i Dardanëve ka bërë të ditur se cili tifo grup i kombëtares së Shqipërisë e ka kërcënuar atë për shkak të banerit.

Për më shumë detaje ndiqeni videon e mëposhtme:

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Rezultatet për demarkacionin publikohen në mars (Video)

lipjanipress

Rryma të ngrohta ajrore drejt Arktikut, hulumtuesit thonë se nuk kanë parë kurrë diçka të tillë

lipjanipress

Mediat serbe paralajmërojnë ndërtimin e një muri të ri në Veri

lipjanipress

Nis mbledhja e LDK’së, Mustafa ekzagjeron me punën që kjo parti ka bërë nëpër komuna

lipjanipress

“KEDS-i nuk iu shit vëllait turk, por e blenë ata që e shitën” [video]

lipjanipress

Nishani: Gjendja e drogës dhe e krimit në Shqipëri, më e rëndë se në Meksikë

lipjanipress

Une Florim Shala anetar i Kryesise se PDK-se – dega ne Lipjan, demantoj lajmin e meparshem te disa mediave

lipjanipress

Fuqizimi i të rinjve nga komunitetet Rom, Ashkali dhe Egjiptian në avokim për të siguruar ofrim më të mirë të shërbimeve shëndetësore në Kosovë.

lipjanipress

Talebani i dërgon letër presidentit Donald Trump

lipjanipress

Pas akuzave të Presidentit vjen përgjigja nga Brukseli: Kosova t’i kryejë punët

lipjanipress

Beteja e Presidentit për fajësimin e bashkësisë ndërkombëtare

lipjanipress

13-vjeçarja nga Vushtrria ka nevojë për ndihmë, i duhen 40 mijë euro për transplatimin e veshkës

lipjanipress
Skip to toolbar