LipjaniPress

Ky është moti për sot

Lajme

Meteorologët kanë parashikuar se sot do të mbaj motë i vranët ku mund të ketë edhe reshje lokale shiu. Temperaturat do të lëvizin nga 3 deri në 15 gradë Celsius.

Ndërsa nesër pritet të mbajë mot kryesisht me diell. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 3-5 gradë Celsius, kurse maksimalet e ditës do të lëvizin ndërmjet 13-18 gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga verilindja dhe jugperëndimi me shpejtësi 3-5 m/s,shkruan GazetaExpress.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

PDK-Lipjan:Kryetari Hajrullahu vizitoi fshatin Konjuh!

lipjanipress

Vetëvendosje u shkon tek dyert qytetarëve për t’i thirrur për protestën e nesërme

lipjanipress

Berisha i përgjigjet Blushit për Kosovën: Pse të lopës janë ata?! Të bëhemi gati për luftë!

lipjanipress

Ramiz Kelmendi tregon për njeriun e VV’së që punon me Serbinë (Video)

lipjanipress

Lëvizja Vetëvendosje – Lipjan Ftesë për qytetarët e Lipjanit

lipjanipress

Norvegjia premton vazhdimin e mbështetjes për Kosovën

lipjanipress

Presidenti dhe Kryeministri s’thonë asnjë fjalë për dorëheqjen e Shefit të AKI’së

lipjanipress

Kodra e Diellit e lënë pas dore, skitarët ankohen se s’ka kushte për skijim (FOTO)

lipjanipress

Kosovari përdori rrejshëm masakrën e Reçakut, për ta fituar pensionin invalidor në Zvicër

lipjanipress

Veseli: Luta mund të hidhërohet, por LDK nuk është as e dyta në Gjilan

lipjanipress

Raportet mes Bashkimit Evropian dhe Donald Trumpit eskalojnë në pikë kritike

lipjanipress

Gjuriq: Simiq përfaqësues legjitim i popullit serb në Kosovë

lipjanipress
Skip to toolbar