LipjaniPress

Ky është urimi ‘qesharak’ që bën Lumi B për Beyoncen shtatzënë (Foto)

Rozë

Këngëtarja e njohur Beyonce së shpejti pritet të bëhet nënë.
E ajo ka marrë një urim edhe nga këngëtari i njohur Lumi B.

Ai në profilin e tij në Instagram ka postuar një fotografi të Jay Z në po të njejtën fotografi në të cilën ishte vetë këngëtarja Beyonce,transmeton Gazeta Express.

‘Urime beyonce dhe jay z’, kishte shkruar ai.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Gjërat që ndryshojnë pasi filloni një lidhje

lipjanipress

MIRSAD TAHIRI VIP ASHKANLIA NË KOSOVË (FOTO)

lipjanipress

Publikohet foto nudo e Nora Istrefit (Foto)

lipjanipress

Harrojini të gjitha, kjo bombë po çmend rrjetin (Foto)

lipjanipress

Nishanet në fytyrë dhe çfarë duan të thonë ato. Një pozicion një cilësi!

lipjanipress

Shuki nervozohet keq në emision, shikoni çfarë bën (Video)

lipjanipress

Kjo është vjehrra e Dafina Zeqirit (Foto)

lipjanipress

E keni harruar Koronadon, kështu duket ai sot (Foto)

lipjanipress

Ditën e Pranverës ua zbukuron më shumë kjo modele (Foto)

lipjanipress

Hetime për vizitën e Kim në Dubai

lipjanipress

Modelja Ruse 22-vjeçare Vita Sidorkina nuk lë vend për imagjinatë (Foto)

lipjanipress

Ardit Gjebrea paralajmëron: Diçka e pa dëgjuar do të ndodhë në Tv Klan

lipjanipress
Skip to toolbar