LipjaniPress

Lajmrim për të gjithë të interesuarit se më datën 20.05.2017 e shtunë duke fillu nga ora 10:00 në fshatin Ribar i Madh – Lipjan

Lipjani

Ftoheni ne turnirin e futbollit të vogel për nder dëshmorit “Xhavit Kozhani” BURGIA,
Të gjithë të interesuarit mund të paraqiten deri më daten 20.05.2017 te keshilli organizativ i cili kushton 20 euro ose mundeni edhe permes numrit kontaktues  Tel: +377 45 513 737/Lipjanipress.com//

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Në Lipjan Therr me thikë kushëririn

lipjanipress

PDK-Lipjan:Kryetari Hajrullahu vizitoi fshatin Konjuh!

lipjanipress

Sekuenca gjatë nënshkrimit të marrëveshjes së bashkëpunimit në mes të Kryetarit Imri Ahmeti dhe Ministres Hykmete Bajrami(VIDEO)

lipjanipress

IMRI AHMETIN SHPIFJET NUK E SHPËTOJNË DOT NGA DREJTËSIA

lipjanipress

Biografia e kandidatit për kryetar, z. Selatin Retkoceri

lipjanipress

Mbahet mbledhja e KK-së ,të Lipjanit: Votëbesimi i kryesueses tëKuvendit të Komunës Vlora Limani-Hajnuni: unë jam këtu që ti masim numrat me që ata kështu e kuptojnë demokracinë,

lipjanipress

Lulzim Qerimi i angazhuar për komunitetin Ashkanli. A do të jetë Lulzim Qerimi nënkryetari për komunitete, ma i sukseshmi në Kosovë pritet të shohim ne vijim.

lipjanipress

Shumica nuk hanë e nuk pinë, por a e dini historinë e lindjes së muajit të Ramazanit

lipjanipress

Rrustemi: Janë mbi 118 mijë votues të rijnë në këto zgjedhje

lipjanipress

GLLOGOVCI DËSHMOJ SE KRYETARI IMRI AHMETI ISHTE DHE DO JETË KRYETARI I LIPJANIT EDHE PËR KATËR VITE

lipjanipress

Përurohet projekti: “Përmirësimi i hapësirave publike në qytetin e Lipjanit, faza e dytë”

lipjanipress

Nderohet Dëshmori Xhavit Kozhani, martirët e fshatit Ribar i Madh dhe Zllakuqan

lipjanipress
Skip to toolbar