LipjaniPress

Lampard e do Iscon ne Chelsea

Sport

Pezullimi i merkatos nga FIFA tashmë është kthyer në një kujtim për klubin e Chelsea, që ka nisur nga puna menjëherë për t’i dhuruar trajnerit Lampard përforcimet e para.

Një ndër objektivët kryesorë të “bluve të Londrës” është mesfushori i Real Madrid, Isco.

27-vjeçari vazhdon të mos i ketë mirë marrëdhëniet me drejtuesit e madrilenëve, të cilët e kanë nxjerrë futbollistin në merkato.

Klubi anglez kërkon të përfitojë nga situata për ta transferuar futbollistin sa më pare në “Stamford Bridge”.

Për ta bindur Real Madridin të lërë të lirë lojtarin që në Janar, drejtuesit e Chelsea janë gati të paguajnë 55 milionë Euro për kartonin e Iscos që kërkohet me ngulm nga trajneri Lampard.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Dëshiron të fitoni sot në bastore, atëherë provoni këto ndeshje

lipjanipress

Nuk ndalet Guardiola, Man City arrin marrëveshje me mesfushorin brazilian

lipjanipress

Reali merr një lajm të keq para ndeshjes me Celtan

lipjanipress

One Life dhuron donacion për dy ekipe të Ligës totale në Ferizaj KF GZIMI dhe KF ASHKANET ku këta 24 lojtarë u furnizuan me ndresa dhe trenerka.

lipjanipress

KF “Arbria” meritojnë falenderim të veçantë.

lipjanipress

??Zyrtarisht edhe Kampion ne Golem -Durrës , pa asnje humbje PARAFATOSAT U – 13 ??

lipjanipress

Kovacic a je normal? (Video)

lipjanipress

⚽️Turniri Tradicional në ⚽️futbollin e vogël ⚽️“Xhavit Kozhani”- BURGIA

lipjanipress

Cristiano Ronaldo largohet nga Real dhe bashkohet me Juve

lipjanipress

Arbëria humbet miqësoren e parë

Granit

Benzema paralajmëron Mbappen

lipjanipress

Conte në garë me Mourinhon për yllin e Benficas (Foto)

lipjanipress
Skip to toolbar