LipjaniPress

LDK-Lipjan: Lipjani qytet ekologjik

Uncategorized

Në Lipjan gjatë qeverisjes së Imri Ahmetit u mbollën 840 trupa të pemëve dekorative dhe u investua në hapësira të gjelbërta publike.
Në vitet në vijim, Lipjani do shëndrrohet në qytet ekologjik.
Shiko pamjet të cilat më së miri tregojnë se si është tani dhe si ishte dikur Lipjani!/LipjaniPress.com//

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Sonte në “Komiteti” – i ftuar Ramush Haradinaj

lipjanipress

Lipjan

lipjanipress

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka vizituar Banullën dhe Gadimen Haradinaj: Do ta mbështesim fuqishëm dr. Fitim Selimin për kryetar të Lipjanit(Video+Foto)

lipjanipress

Athina për herë të parë që nga çlirimi otoman lejon ndërtimin e një xhamie

lipjanipress

UDB-shët e Kosovës, me emër dhe mbiemër.

lipjanipress

Gara për Prishtinën – zgjedhjet në vjeshtë, partitë ende s’i kanë kandidatët

lipjanipress

Njoftim Më 24.03.17 përkujtohet rënia heroike e Heroit të Kombit Ismet H. Asllani.

lipjanipress

Vjosa Osmanit i vjen mbështetja nga Lipjani

Granit

Deputeti i VV’së: S’ka Qeveri të pakicës, shpejt takohen Kurti e Mustafa

Granit

Sfarqa: Nuk ka prishje të njëanëshme të koalicionit

Press Lipjani

Lokja nga Lipjani të cilës iu vranë 5 meshkuj të shtëpisë rrëfen se si e shau serbin në sy (Video)

Granit

PRESIDENTI I KËRKON VESELIT TA ANULOJË ZGJEDHJEN E DREJTORIT TË DOGANAVE

lipjanipress
Skip to toolbar