LipjaniPress

LDK-Lipjan prezanton Sllovin disa pamje më herët dhe tani.

Lajme Lipjani

Sllovia ka marr pamje të bukur në qeverisjen e Kryetarit Imri Ahmeti.
Fushë e hapur sportive, shtrati i lumit, parku i fshatit./LipjaniPress.com//
Krahasoni disa pamje dikur dhe tani!

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Muri rrënohet i tëri (FOTO)

lipjanipress

Së shpejti fillon rregullimi i objektit social në Magurë

lipjanipress

Zbulohet lista, këta janë kandidatët për deputetë nga PDK-ja

lipjanipress

Blerim Ruzhdi Ukaj: Biografia e Kandidatit për Asamblenë Komunale të Lipjanit nga Lëvizja Vetëvendosje!

lipjanipress

Super arma e kroatëve që tmerroi serbët (FOTO)

lipjanipress

Ja sa është numri i kosovarëve që jetojnë në Zvicër

lipjanipress

Zaev sot në Gjykatë për seancën e re të rastit “Ryshfeti”

lipjanipress

Dialogu ‘ribashkon’ opozitën

lipjanipress

Norvegjia premton vazhdimin e mbështetjes për Kosovën

lipjanipress

Portali i njohur evropian shkruan se SHBA-ja detyroi Thaçin të heq dorë nga ushtria

lipjanipress

Të shtëna me armë në një shkollë në Francë, ka të plagosur

lipjanipress

Beteja e Presidentit për fajësimin e bashkësisë ndërkombëtare

lipjanipress
Skip to toolbar