LipjaniPress

LDK-Lipjan prezanton Sllovin disa pamje më herët dhe tani.

Lajme Lipjani

Sllovia ka marr pamje të bukur në qeverisjen e Kryetarit Imri Ahmeti.
Fushë e hapur sportive, shtrati i lumit, parku i fshatit./LipjaniPress.com//
Krahasoni disa pamje dikur dhe tani!

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Matoshi: Kosovës i duhet një President i urtë jo një si Thaçi

lipjanipress

QENDRA E LËVIZJES VETËVENDOSJE! NË LIPJAN, NË NJË TUBIM MADHËSHTOR BËRI PREZANTIMIN E KANDIDATIT PËR KRYETAR TË KOMUNËS SË LIPJANIT DHE KANDIDATËVE PËR KUVENDIN E KOMUNËS SË LIPJANIT.(VIDEO+FOTO)

lipjanipress

Fillon izolimi dhe riparimi i pjesës së jashtme të objektit të Komunës (Foto)

lipjanipress

Veseli pas rrënimit të murit: Mitrovica do të jetë qytet i bashkuar

lipjanipress

Gjilan: Merr para ryshfet, arrestohet nga policia

lipjanipress

Vetëvendosje: Do ta hetojmë SHIK-un dhe vrasjen e Elvis Pistës, Enver Zymberajt…

lipjanipress

Islanda kërkon emigrantë, ja mundësitë

lipjanipress

Kelmendi me ndërtuesit diskuton për vonesat në leje ndërtimore dhe legalizim të ndërtimeve

lipjanipress

Lipjanasit e interesuar për grantet e Organizatës “HELP”

lipjanipress

Mirjeta Kalludra, deputetja e LDK-së që votoi kundër rezolutës për Haradinajn (Doku)

lipjanipress

Rasti i dy gjyqtarëve nga Veriu i Kosovës: Marrin më shumë se 1 mijë euro rrogë në muaj pa asnjë ditë pune

lipjanipress

Në këto vende nuk do të ketë rrymë gjatë ditëve të ardhshme

lipjanipress
Skip to toolbar