LipjaniPress

Letër Dërguar Albin Kurtit,

Lajme

I nderuari zotri Kurti,pas zhvillimev në subjektin tuaj, me kët letër po ju drejtohem juve , si themelues i VV që jeni ju zotri Kurti, nëse më garantoni se do të jem Antar i Kshillit Drejtus të LVV, un do të jem aty.
Un Kam Vullnet Që Të Punoj, kjo varet nga Ju , sa jeni i gatshëm Për Bashkpunim.
Un nuk dua ta shoh Lëvizjen Në Kët Gjendje, prandaj ju mundni Ta Zgjidhni Kët Problem.
Kërkoj Përgjigjje nga Ju zotri Kurti, ish Aktivisti Juaj Shkumbin Demolli

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Psikologu, këto janë simptomat e të prekurve nga “Balena Blu”

lipjanipress

Shala tregoj që i takon NISMA-së dhe që NISMA i takon Shalës(VIDEO+FOTO)

lipjanipress

Uniteti në dialog, mision i pamundur

Rexhep Isufi

Rrëfimi i qytetarit që u detyrua t’i japë zyrtarit qeveritar 20 mijë euro për të hequr një lëndë nga gjykata (Video)

lipjanipress

“Keqardhje” e Beogradit për kohën e humbur të Kosovës me zgjedhje

lipjanipress

Agani tërhiqet nga gara për deputet shkak i aktakuzës

lipjanipress

Kryespiuni i Presidentit Thaçi në AKI është person i dyshimtë

lipjanipress

Duhani, shkaktar i 85 për qind të rasteve me kancer në mushkri

lipjanipress

A u kopjua logo e 10-vjetorit të Pavarësisë? Vjen sqarimi nga presidenca

lipjanipress

19 VITE MË PARË: RRËFIMET PËR PROTESTËN “BUKË PËR GRATË DHE FAMILJET E DRENICËS”

lipjanipress

KEDS: Nuk i intereson a rrezikohet jeta e qytetarve (FOTO)

lipjanipress

Mustafa: Rusia të mos i japë dhurata Serbisë për të na provokuar

lipjanipress
Skip to toolbar