LipjaniPress

Lëvizja Vetëvendosje – Lipjan Ftesë për qytetarët e Lipjanit

Lajme Lipjani

Të dielën më 24/09/2017, në ora 12:00, te shtëpia e kulturës, Lëvizja VETËVENDOSJE! qendra në Lipjan do të bëjë prezantimin e kandidatëve për Asamble Komunale.

Në këtë takim do të marrin pjesë Albin Kurti, kandidati ynë për kryetar të Komunës së Lipjanit Selatin Retkoceri si dhe deputetë të tjerë nga Kuvendi i Kosovës.

Ftojmë qytetarët që të na bashkohen në këtë prezentim dhe t’i mbështesin kandidatët të cilët do të jenë zëri i tyre në Asamblenë Komunale të Lipjanit./LipjaniPress.com//

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Aeroplanët luftarakë të Izraelit e sulmojnë Rripin e Gazës

lipjanipress

LDK akuzon VV’në për punësime partiake në sektorin e arsimit në Prishtinë

lipjanipress

Ymer Troshupa: Poezi Dëshmitarit të Lirisë.

lipjanipress

Kadaj-Bujupi: Haradinaj iu bashkua konceptit të klanit pronto

lipjanipress

SHBA vret me dron 3 pjesëtarë të Al-Kaidës

lipjanipress

Arrestohet një zyrtar i lartë i Qeverisë, kërkonte para për të hequr një lëndë nga gjykata

lipjanipress

Zyrtari i Gjykatës me veturë zyrtare bllokon e më pas fyen pacientët në QKUK (Foto)

lipjanipress

Vetëm 4 % e grave trashëgojnë pronë

lipjanipress

ZYRTARE: Avdullah Hoti kandidat i LDK’së për kryeministër

lipjanipress

Erdogan i quan “mbetje naziste dhe fashiste” holandezët

lipjanipress

Kandidati për president të Serbisë: Kosova është e pavarur, duhet ta njohim

lipjanipress

Shpërthen një bombë në qendër të Beogradit, dridhet i gjithë qyteti (Foto dhe Video)

lipjanipress
Skip to toolbar