LipjaniPress

Lëvizja Vetëvendosje – Lipjan Ftesë për qytetarët e Lipjanit

Lajme Lipjani

Të dielën më 24/09/2017, në ora 12:00, te shtëpia e kulturës, Lëvizja VETËVENDOSJE! qendra në Lipjan do të bëjë prezantimin e kandidatëve për Asamble Komunale.

Në këtë takim do të marrin pjesë Albin Kurti, kandidati ynë për kryetar të Komunës së Lipjanit Selatin Retkoceri si dhe deputetë të tjerë nga Kuvendi i Kosovës.

Ftojmë qytetarët që të na bashkohen në këtë prezentim dhe t’i mbështesin kandidatët të cilët do të jenë zëri i tyre në Asamblenë Komunale të Lipjanit./LipjaniPress.com//

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Talebani i dërgon letër presidentit Donald Trump

lipjanipress

Shkupi reagon ndaj Edi Ramës: Mos u merr me Maqedoninë

lipjanipress

Pro dhe kundër dëbimit të refugjatëve në Gjermani

lipjanipress

Pas Vetëvendosjes, edhe Lista Srpska bëhet parti

lipjanipress

Opozita pyet nëse Presidenti ka bërë puç duke marrë edhe pozitën e Kryeministrit

lipjanipress

KANDIDATI PËR KRYETAR TË LIPJANIT, SELATIN RETKOCERI, U DREJTOHET MËSIMDHËNËSVE TË VITEVE 1990/99 ME NJË LETËR TË HAPUR

lipjanipress

Lëvizja “Syri i Popullit” quhet organizata e Murat Jasharit

lipjanipress

Kandidati për Kryetar të Komunës së Lipjanit z. Ismet Hajrullahu, bashkë me shumë të rinjë, sot kanë pastruar rrugën ‘Isa Olluri’ në qytetin e Lipjanit.

lipjanipress

Familja e Selatin Bajramit nga Medveci bëhet me shtëpi të re

lipjanipress

VAZHDON MOBILIZIMI I LËVIZJES VETËVENDOSJE! NË LIPJAN

lipjanipress

Sa prej premtimeve i realizuan kryetarët e Shtimes e të Lipjanit

lipjanipress

Edhe Ylli Hoxha përmes premtimeve me asfalt kërkon vota

lipjanipress
Skip to toolbar