LipjaniPress

Lëvizja Vetëvendosje – Lipjan: Ftesë për qytetarët

Lajme Lipjani

Ftoheni që të merrni pjesë në tubimin e hapjes së fushatës në shkollën “Zenel Hajdini” në Gadime të Epërme. Tubimi mbahet me 22.09.2017, në ora 19:00.

Pjesëmarrës nga Qendra e Lëvizjes VETËVENDOSJE! në Lipjan kandidati nga radhët tona për Kryetar të Komunës së Lipjanit, SELATIN RETKOCERI, kandidatët për Kuvendin Komunal, si dhe deputetë nga Kuvendi i Kosovës./LipjaniPress.com//

ME MENDJE E ME ZEMËR PËR LIPJANIN!
Ju mirëpresim!

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Tronditen banorët e Gjenevës nga një libër islamik që kanë pranuar me postë

lipjanipress

Deputeti i PS-së vizitë në familjen e Klement Balilit, ja çfarë thotë për “Eskobarin e Ballkanit

lipjanipress

Scott: Kosova nuk duhet të ngutet me ushtri

lipjanipress

Mbetet e bllokuar rruga “Eqrem Çabej” pas plagosjes me armë zjarri

lipjanipress

Mediat serbe në panik: NATO po e armatosë Kosovën për ta marrë Veriun

lipjanipress

Vlora Limani Hajnuni Fjalimi në seancën e Kuvendit të Republikës së Kosovë (Video+Foto)

lipjanipress

Luftoi për kosovën iku në francë dhe u kthye përseri për ta vrarë vëllanë në lipjan

lipjanipress

Une Florim Shala anetar i Kryesise se PDK-se – dega ne Lipjan, demantoj lajmin e meparshem te disa mediave

lipjanipress

Kosova propozon në Mal të Zi mbajtjen e mbledhjes së përbashkët të dy Qeverive

lipjanipress

ATË QË DO TË DUHEJ TA BËNTE KOMUNA E BËJNË QYTETARËT

lipjanipress

Qeveria emëron kryeakademikun Hivzi Islami në krye të Komisionit për Matjen e Territori

lipjanipress

Kraishta dhe Varigoci me LDK-në për kryeministrin në ardhje Prof.Dr. Avdullah Hoti

lipjanipress
Skip to toolbar