LipjaniPress

Lëvizja Vetëvendosje – Lipjan:PËRKRAHJA E MADHE PËR KRYETARIN RETKOCERI NË JANJEVË E KA FUTUR NË PANIK IMRI AHMETIN

Lajme Lipjani Zgjedhjet 2017

Përkrahja e madhe për Lëvizjen VETËVENDOSJE! në Janjevë, ia ka futur frikën në palcë LDK-së dhe Imri Ahmetit. Mbrëmë disa aktivistë të LDK’së të udhëhequr nga Albert Berisha vëllai i zyrtares së LDK-së,Teutë Berisha, kjo e fundit e shtyrë nga Imri Ahmeti tentuan që të prishin tubimin tonë në Janjevë të cilin e kemi lajmëruar në KKZ dhe në policinë e Kosovës, ashtu siç e kërkon ligji për aktivitete zgjedhore.
I bëjmë thirrje Imri Ahmetit që t’i ndalë këto metoda të ulëta dhe të zhvillojë fushatë fer, pasiqë përkrahjen e madhe dhe në rritje për Lëvizjen VETËVENDOSJE! nuk mund ta pengojë as ai e askush tjetër.
Ftojmë organet pergjegjëse të ndërmarrin masa në kuadër të përgjegjësive ligjore. Ne jemi të vendosur që këtij rasti t’i shkojmë deri në fund./LipjaniPress.com//

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Autobusët në flakë në Mitrovicë (Video)

lipjanipress

19 vjeçari pranoi se ka kryer vrasjen, u dënua me 5 vjet burg

lipjanipress

Të hënën funksionalizohet zyra për vërtetime të veteranëve (Video)

lipjanipress

Protesta për vdekjen e Arbenita Spahiut, mjeku ua tregon gishtin qytetarëve

lipjanipress

Arrestohet një Person, Tentoi të Votojë edhe për Gruan

lipjanipress

Deputeti i PS-së vizitë në familjen e Klement Balilit, ja çfarë thotë për “Eskobarin e Ballkanit

lipjanipress

Dardan Sejdiu kapet në rren, biznesin që ia ndaloi qytetarit në Prishtinë, ua lejoi Devollëve (Video)

lipjanipress

Call Center Agent bewerben Sie sich als Mitarbeiter im Kundenservice für Vodafone (Prishtina)

lipjanipress

Shpellat e harruara nga insitucionet (Video)

lipjanipress

Kryetari Imri Ahmeti nga nesër në tubime falënderuese për qytetarët

lipjanipress

Sabit Rrahmani në cilësi të përfaqësuesit të parë legjitim të komunitetit Ashkanli, datën 12 Nëntor 2017 t’i shpallë heronjë të gjithë 85 të vrarit e komunitetit Ashkanli

lipjanipress

Janë inaguruar tri fusha ne Lipjan (Foto+Video)

lipjanipress
Skip to toolbar