LipjaniPress

Lideri i AAK’së: Është nder të vizitohen dëshmorët pas një dite të rëndësishme

Lajme

Kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Ramush Haradinaj ka bërë homazhe tek shtatorja e Zahir Pajazitit në Prishtinë.
Ai tha se është traditë dhe nder që pas një dite të rëndësishme të nderohen dëshmorët, duke aluduar për kthimin e tij nga Franca ku edhe u gjykua nga disa fletarreste të lëshuara nga shteti serb nga edhe doli i pafajshëm.

Haradinaj më pas do të bëj homazhe në Velani te varri i ish presidentit Rugova për të vazhduar në Prekaz, homazhe ne kompleksin e Jasharajve, më pas homazhe në Mejë të Gjakovës duke përfunduar në Gllogjan

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Nënkryetari i LDK-së u kthehet vrasjeve politike, kërkon drejtësi nga shteti (VIDEO)

lipjanipress

Gjendet i vdekur një kumanovar në rrugë

lipjanipress

Pse po vetëvriten punëtorët e KEDS’it ?

lipjanipress

Komisioni për Punë të Brendshme e kërkon për raportim drejtorin e policisë

lipjanipress

Sa trupa e çfarë armë do të kenë Ushtria e Kosovës?

lipjanipress

Telashe të mëdha me ngrohje në shkollat e Prishtinës

lipjanipress

Limaj: Serbia po bën hajgare me Thaçin dhe Mustafën

lipjanipress

Zvicra në nevojë për 134 mijë punëtorë të rinj me orar të plotë

lipjanipress

Tash i takon BE’së ta mbajë premtimin për vizat

lipjanipress

E rrahu dhe e la të zhveshur ish-të dashurën në rrugët e Shkupit

lipjanipress

Mustafa i thotë Palmerit se përkrahja e SHBA-ve për Kosovën është e pazëvendësueshme

lipjanipress

Fajon: Nëse nuk ratifikohet Demarkacioni, Kosovës do t’i duhen vite të tëra për liberalizim (Video)

lipjanipress
Skip to toolbar