LipjaniPress

Lipjan: PDK – vazhdon takimet me strukturat e saj

Lipjani

PDK – vazhdon takimet me strukturat e saj
Lipjan ,14 prill 2017
Në selinë e Partisë Demokratike të Kosovës ,dega në Lipjan ,nën udhëheqjen e Lulzim Rrustemit,nënkryetar për çështje organizative , para pak çasteve ka përfunduar takimi me një pjesë të strukturave organizative të qytetit të Lipjanit./Lipjanipress.com//
Sektori për informim dhe arkiv

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

URGJENTE: VETERANI I UÇK-së Sabedin Agushi është në gjendtje kritike në QKUK kërkohet gjak Grupi 0 Negativ

lipjanipress

Familja Misini, mbështetë Forcën për Ndryshim në krye me Ismet Hajrullahun

lipjanipress

Ky është parashikimi i motit për sot

lipjanipress

Kryesuesja dhe drejtorë të drejtorive komunale homazhe tek varrezat e dëshmorëve dhe martirëve në Sllovi, Akllap dhe Tërbovc.

lipjanipress

Jakup Lecaj: Ukraine , Ne Fshatin Karakurt ku jetojne Shqiptare.

lipjanipress

ZHURMA PËR KRIMINELET SERB

lipjanipress

Dega e PDK-së në Lipjan sqaron qytetarët lipjanas me të vërtetën rreth aderimit të z.Idriz Maliqi në PDK

lipjanipress

Kryetari Imri Ahmeti dhe Kryeministri Avdullah Hoti përuruan shkollën e re në Magurë të Lipjanit

lipjanipress

Vdes një i paraburgosur në Lipjan

Press Lipjani

Zgjedhjet i kushtojnë vendit 5 milionë euro, KQZ aprovon buxhetin

lipjanipress

Aksidentohet një veturë në Bregun e Zi (FOTO)

lipjanipress

Kryeministri Mustafa: Kosova e përkushtuar për thellimin e bashkëpunimit me Zvicrën

lipjanipress
Skip to toolbar