LipjaniPress

Lipjani shumë shpejtë edhe me fusha të hapura sportive

Lipjani

Kryetari i Lipjanit, Imri Ahmeti sot ka vizituar punimet që janë duke u zhvilluar në ndërtimin e Stadiumit të Qytetit si dhe punimet që kanë filluar së fundi të realizohen në projektin për ndërtimin e fushave të vogla sportive në qytetin e Lipjanit.

Me këtë rast, Kryetari Ahmeti i ka vlerësuar këto dy projekte si shumë të rëndësishme për rininë dhe sportistët.
Janë dy projekte madhore që do ta ndryshojnë pamjen e Lipjanit dhe do të krijojnë mundësi të reja për sport dashësit lipjanas.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Provokim apo aderim!? Gazetari Duriqi kapet “mat” në takim me kryetarin e PDK-së së Lipjanit

lipjanipress

LDK-Lipjan:Në Qylagë do të funksionalizojmë Zonën Ekonomike

lipjanipress

Kraishta dhe Varigoci me LDK-në për kryeministrin në ardhje Prof.Dr. Avdullah Hoti

lipjanipress

Kryetari Ahmeti viziton punimet e asfaltimit të rrugës Topliçan -Grackë

lipjanipress

PDK dega në Lipjan ,mbajti takim në qytetin e Lipjanit

lipjanipress

Këto vende do të kenë ndërprerje të rrymës në fillim të muajit shkurt

lipjanipress

KOMUNITETI I FSHATIT LLUGAXHI NË LONDER MBËSHTET SELATIN RETKOCERIN

lipjanipress

Njoftohen të gjithë qytetarët e Komunës së Lipjanit

lipjanipress

Kandidati për kryetar z. Heset Sahiti shpalosi edhe në Gllogoc programin për qeverisjen 4 vjeçare në Lipjan.

lipjanipress

GLLOGOVCI DËSHMOJ SE KRYETARI IMRI AHMETI ISHTE DHE DO JETË KRYETARI I LIPJANIT EDHE PËR KATËR VITE

lipjanipress

Mbahet mbledhja e rregullt konsultative e Këshillit të Drejtorëve

lipjanipress

Biografi nga Ylli Shala Kandidat në Asamblen Komunale nga radhet e Nisma për Kosovën.

lipjanipress
Skip to toolbar