LipjaniPress

LISTA E KANDIDATËVE TË SUBJEKTIT POLITIK AKR DEGA LIPJAN SI DHE SUBJEKTI POLITIK PARTIA LIBERALE DEGA LIPJAN

Lipjani

Renditja e Kandidatëve Emri Mbiemri
1 AFRIM MIFTARI
2 REXHEP ISUFI
3 PRANVERA KRASNIQI
4 SHABAN AVDULLAHU
5 URIM VITIJA
6 ARDITA PACOLLI
7 SHEFKI SADIKU
8 SHEFSHET AMERLLAHU
9 SHQIPE KRASNIQI
10 LEOTRIM BANULLA
11 MIFTAR LEKAJ
12 HASA GASHI
13 LIRIM DURIQI
14 HAJDIN BYTYQI
15 SAFETE AMERLLAHU
16 ALBAN ASLLANI
17 AFRIM SALIHU
18 BOREA BISLIMI
19 VENHAR HOXHA
20 OSMAN HYSENI
21 MARIGONA KARAMETA
22 DRITA RRAHMANI
23 FATBARDH THAQI
24 SUZANA SINANI
25 DRITON HYSENI
26 MERGJYZE SALIHU
27 BEKIM SHABANI
28 FAUZ XHEMAJLI
Sektori për Informim – AKR dega Lipjan/LipjaniPress.com//

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Mbahet takim pune i sektorit për program zgjedhor dhe projekte

lipjanipress

Mediat kroate: Serbët dëbuan kroatët nga Janjeva e Kosovës

lipjanipress

U bënë gati katër muaj të bllokimit të punës së Kuvendit komunal nga Kryesuesja e KK- së në mënyrë të jashtëligjshme duke shkel rëndë LVL

lipjanipress

Rruga apo Laminati që u ndërtua nga Ministria e Pal Lekaj

lipjanipress

Kushtet e komuniteteve për Kurtin

lipjanipress

LDK-Lipjan:Në Qylagë do të funksionalizojmë Zonën Ekonomike

lipjanipress

HOMAZHE NË VARREZAT E DËSHMORËVE NË RIBAR TË MADH DHE ZLLAKUQAN

lipjanipress

Une Florim Shala anetar i Kryesise se PDK-se – dega ne Lipjan, demantoj lajmin e meparshem te disa mediave

lipjanipress

Kryesia e Deges se AAK-se ne Lipjan mbane takimin e rradhes

lipjanipress

LDK-Lipjan Reagon Demantim Levizjës Vetëvendosje!(FOTO)

lipjanipress

Zjarr në një ndërtesë në Lipjan, ka të lënduar

lipjanipress

PDK Lipjan: IMRI AHMETI PËRMES NJERËZVE TË TIJ PO SHANTAZHON DHE KËRCËNON VOTUESIT

lipjanipress
Skip to toolbar