LipjaniPress

Lladrovci bëri homazhe të lapidari i dëshmorit Shaqir Hoxha nga Shala e Lipjanit

Lipjani

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, me rastin e shënimit të 18 vjetorit të rënies së dëshmorit Shaqir Hoxha nga Shala e Lipjanit e që ishte vrarë në fshatin Nekoc të Komunës së Drenasit, ku edhe ka lapidarin e rënies, ka bërë homazhe dhe ka vënë kurora lulesh.

“Me rastin e shënimit të rënies së dëshmorit Shaqir Hoxha, kanë bërë homazhe edhe familjarët, përfaqësues të institucioneve dhe qytetarë”- njofton komunikata drejtuar mediave./Gazeta Express

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Ministria e Bujqësise nuk ka mjete të mjaftueshme per ti permbushur kërkesat e fermerëve të dëmtuar nga Natyra.

lipjanipress

Mirsad Tahiri: Jemi me Kombë Ashkanli, Jo RAE

lipjanipress

LDK-Lipjan:Në Qylagë do të funksionalizojmë Zonën Ekonomike

lipjanipress

Astrit Fazliu: I Thirrur vet kampion me taksapagues të qytetarëve të Lipjanit.

lipjanipress

Sondazhi i fundit: Për Kryeminister, VV Albin Kurti del, fitues i Zgjedhjeve të 11 Qershorit

lipjanipress

Filloi edhe asfaltimi i rrugës Magure-Blinajë (FOTO)

lipjanipress

Ftesë për Propozime (FP) për përzgjedhjen e Ndërtesave shumëbanesore në bashkëpronësi

lipjanipress

40,000.00 euro për ndërtimin e trotuarit dhe ndriçimit publik në fshatin Bujari

lipjanipress

MS Quality dhuron 3 paleta pije freskuese gjatë ndeshjes KF-Ulpiana VS KF-2 Korriku(FOTO)

lipjanipress

Kryesia e PDK-së dega në Lipjan nderon të rënët në Ribar të Vogël

lipjanipress

VETËVENDOSJ në Lipjan nuk ka te ndalun qdo ditë një numër i madh i qytetarëve anëtarsohen

lipjanipress

Zgjedhjet i kushtojnë vendit 5 milionë euro, KQZ aprovon buxhetin

lipjanipress
Skip to toolbar