LipjaniPress

Lladrovci me kazmë në dorë del nëpër rrugët e Drenasit (Foto)

Lajme

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, çdo ditë e më shumë po befason me veprimet e tij.

Lladrovci sot është parë në njërën prej rrugëve të Komoranit me kazmë në dorë teksa po merrte mostrat në disa segmente të rrugës, duke kritikuar tenderuesin për mangësi në punë, transmeton Magazina.al

Ai shihet në fotografi me kazmë në dorë duke groposur rrugën për të marrë mostrat, ndërsa shihet i nervozuar duke debatuar me tenderuesin.

Lladrovci ditë më parë kishte ndaluar punimet në këtë rrugë, pas ankesave të shumta të banorëve të Komoranit.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Alarmi vjen nga Franca: Trump dhe Putin do të “rivizatojnë” hartën e Evropës

lipjanipress

Vlora Limani Hajnuni Fjalimi në seancën e Kuvendit të Republikës së Kosovë (Video+Foto)

lipjanipress

Në kujtim të përvjetorit të Masakrës së Reçakut

lipjanipress

Lekaj: I shpjegova Fajonit se AAK nuk është kundër Demarkacionit, por kundërshton humbjen e territorit

lipjanipress

« Jep dorëheqje » trajneri i KF Ulpianës?

Granit

Liderja e ekstremit të djathtë e hap fushatën parazgjedhore me sulm kundër islamit radikal dhe globalizimit

lipjanipress

Ashkalit e Lipjanit të mobilizuar për Zgjedhjet Lokale

lipjanipress

Rrahje mes disa personave në Lipjan (FOTO+VIDEO)

lipjanipress

Organizata VoRAE përmes qendrës për Arsim mbështetës në shkollën “ Ismail Luma ne Lipjan dhe Zenel Hajdini ne Gadime ” ka organizuar kampanjën “Arsimi ּÇelësi i Suksesit”

lipjanipress

Shpërthen një bombë në qendër të Beogradit, dridhet i gjithë qyteti (Foto dhe Video)

lipjanipress

Kastriot Luma, zgjedhet Kryetar në Kuvendin e të Rinjve të Kosovës!

lipjanipress

Zyra e Mogherinit: Rrënimi i murit ndihmon qytetarët e Mitrovicës Veriore e Jugore

lipjanipress
Skip to toolbar