LipjaniPress

Lladrovci me kazmë në dorë del nëpër rrugët e Drenasit (Foto)

Lajme

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, çdo ditë e më shumë po befason me veprimet e tij.

Lladrovci sot është parë në njërën prej rrugëve të Komoranit me kazmë në dorë teksa po merrte mostrat në disa segmente të rrugës, duke kritikuar tenderuesin për mangësi në punë, transmeton Magazina.al

Ai shihet në fotografi me kazmë në dorë duke groposur rrugën për të marrë mostrat, ndërsa shihet i nervozuar duke debatuar me tenderuesin.

Lladrovci ditë më parë kishte ndaluar punimet në këtë rrugë, pas ankesave të shumta të banorëve të Komoranit.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Këto foto të Norës me Robertin nuk i keni parë deri më tani (Foto)

lipjanipress

Veseli deputetëve: Punoni më shpejt

lipjanipress

Çanak: Kosova s’është e Serbisë, këtë do ta dëshmoj edhe me ndryshime kushtetuese

lipjanipress

Turqia thotë se viktimat siriane kanë shenja të ‘sarinit’

lipjanipress

Ish kryetari i Gjykatës Supreme Fejzullah Hasani

lipjanipress

LDK-Lipjan: Smallusha i thotë PO kryetarit Imri Ahmeti dhe LDK-së

lipjanipress

Suedia rikthen shërbimin e detyrueshëm ushtarak

lipjanipress

Sheiku në Mal të Zi personelit të një hoteli në Tivat ku ishte sistemuar, ua ka “luajtur trurin” duke iu lënë bakshish 36.000 euro!

lipjanipress

Vjen një informacion për kuponët fiskalë

lipjanipress

Kosovari akuzohet nga Erdogan për shkak të lidhjeve të afërta me Gulenin

lipjanipress

Mentor Vishesella: padi në Gjykat, Padi kjo e drejtuar Partis Demokratike të Kosovës dhe Kandidatit për Kryetar Ismet Hajrullahu

lipjanipress

HOTI-HARADINAJT: MOS SHIT TRIMËRI

lipjanipress
Skip to toolbar