LipjaniPress

Lulzim Rrustemi: Shumë shpejt do ta thërrasim mbledhjen e Kuvendit të Komunës (VIDEO)

Lajme Lipjani

Mars 30 Lipjan

PDK, AAK. PSDK. Lipjan 30 mars Lulzim Rrustemi: Shumë shpejt do ta thërrasim mbledhjen e Kuvendit të Komunës Gjitashtu, ekipi i ”Lipjanipress”-it, ka biseduar edhe me nënkryetarin e PDK-së, z.Lulzim Rrustemin, për rrjedhen e mëtejme të punës të këshilltarëve të këtyre tri subjekteve politike të cilët qëndronin në Sallë.

Edhe për kër rrjedhë të punëve lexuesit dhe qytetarët lipjanas do ta kenë para tyre vlerësimin e z.Rrustemi./Lipjanipress.com//

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Rrëfimi i plakut që e rrahën e ia dogjën shtëpinë në Mitrovicë

lipjanipress

Policia në autobus të ‘Plisave’ gjeti 33 shishe me koktej molotovi

lipjanipress

Ish-Drejtori Arsimit në Prishtinë: Ahmeti të japë përgjegjësi për punësimin e 276 militantëve

lipjanipress

Çelaj, i gatshëm të kandidojë për kryetar të Prishtinës (Video)

lipjanipress

170 mijë euro për ndërtimin e shtratit të lumit Sitnica

lipjanipress

Fundjavë e nxehtë por prej të hënës ndryshojnë temperaturat

lipjanipress

Rrahje mes disa personave në Lipjan (FOTO+VIDEO)

lipjanipress

Zbulohet arsyeja e arrestimit të vëllait të ish-ministrit Jabllanoviq

lipjanipress

Kryeministri Mustafa: Kosova e përkushtuar për thellimin e bashkëpunimit me Zvicrën

lipjanipress

Greqia rinis garën e armatimit me Turqinë, 5 miliardë euro shpenzime

lipjanipress

Kushtet e komuniteteve për Kurtin

lipjanipress

ASPEKTE DEMOGRAFIKE DHE STATISTIKORE PËR PUNËSIMIN DHE STRUKTURA E PUNËSIMIT NË LIPJAN

lipjanipress
Skip to toolbar