Lipjanipress

Mali me borë në mes të Shkupit (VIDEO)

Lajme Maqedoni

Pylli-park në lagjen qendrore të Shkupit Gazi Baba disi në mënyrë të padrejtë është lënë pas dore nga banorët e Shkupit, si në mkuajt verorë, ashtu edhe në ato të dimrit.
Këto ditë ai duket si një skenë nga ndonjë përrallë dimërore dhe po vendosët që të bëni një shëtitje nëpër të do të ndjeheni si në mes të malit.

Facebook Comments

Related posts

Policia bllokon hyrjen e “Grandit”, e dyshimtë një veturë me regjistrim të Beogradit

lipjanipress

I shpëton rrëmbimit duke kërcyer nga bagazhi i makinës në lëvizje (Video)

lipjanipress

Presidenti malazez: Ratifikimi i Demarkacionit është në interes të Kosovës

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli