LipjaniPress

Mbahet mbledhja e rregullt konsultative e Këshillit të Drejtorëve

Lipjani

Kryetari i Lipjanit, Imri Ahmeti sot në mbledhjen e rregullt konsultative me Këshillin e Drejtorëve ka kërkuar angazhim maksimal dhe dinamikë më të shtuar në realizmin e detyrave dhe obligimeve që gjenden para nesh.
Gjatë kësaj mbledhje janë diskutuar një varg çështjesh që kanë të bëjnë me angazhimet në punën e përditshme të Drejtorateve Komunale e që lidhen drejtë për së drejti me jetën dhe mirëqenien e qytetarëve të Komunës së Lipjanit./Lipjanipress.com//

 

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Dr. Fitim Selimi edhe solemnisht ka pranuar nominimin Kandidat per Kryetar te Lipjanit.

lipjanipress

QENDRA E LËVIZJES VETËVENDOSJE! NË LIPJAN, NË NJË TUBIM MADHËSHTOR BËRI PREZANTIMIN E KANDIDATIT PËR KRYETAR TË KOMUNËS SË LIPJANIT DHE KANDIDATËVE PËR KUVENDIN E KOMUNËS SË LIPJANIT.(VIDEO+FOTO)

lipjanipress

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës Dega në Lipjan

lipjanipress

Doarsa Kica–Xhelili: kandidate për deputete në Kuvendin e Republikës së Kosovës.

lipjanipress

Dëshmi të reja: Si i urdhëroi Millosheviq vartësit e tij për t’i fshehur krimet në Kosovë

lipjanipress

Komuna e Lipjanit ka shpallur thirrjen publike për aplikim për përkrahjen e fermerëve

lipjanipress

Lulzim Rrustemi: Shumë shpejt do ta thërrasim mbledhjen e Kuvendit të Komunës (VIDEO)

lipjanipress

Zbulohet lista, këta janë kandidatët për deputetë nga PDK-ja

lipjanipress

AKR mbështet protestën e së shtunës me Ramushin.

lipjanipress

PDAK-Lipjan, Bajram Gashi bartës i listës.

lipjanipress

Përkujtohet heroi i kombit Ismet H. Asllani në Lipjan.

Press Lipjani

DËBIMI I SHQIPTARËVE NGA SANXHAKU I NISHIT 1878/1789:NJËQIND E KATËRDHJETË VJETË MË PARË (FOTO)

lipjanipress
Skip to toolbar