LipjaniPress

Mbahet takim pune i sektorit për program zgjedhor dhe projekte

Lipjani

Sektori për program zgjedhor dhe projekte i udhëhequr nga Kandidati për Kryetar të Komunës ka mbajtur takim për të përpiluar programin zgjedhor i cili do t’u prezentohet qytetarëve gjatë fushatës zgjedhore të zgjedhjeve lokale të 22 tetorit.
PDK do të dal me një program gjithëpërfshirës, me projekte të mëdha nga të cilat do të përfitojnë të gjithë qytetarët e komunës, pa dallim./LipjaniPress.com//
Sektori për informim

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Lëvizja Vetëvendosje – Lipjan:PËRKRAHJA E MADHE PËR PROGRAMIN E LËVIZJES VETËVENDOSJE! DHE KANDIDATIN SELATIN RETKOCERI – GARANCË PËR FITORE

lipjanipress

Aksidentohet një veturë në Bregun e Zi (FOTO)

lipjanipress

VAZHDON MOBILIZIMI I LËVIZJES VETËVENDOSJE! NË LIPJAN

lipjanipress

Thyhet një pikë e Western Union-it dhe Mobi Shop Endrin në Lipjan

lipjanipress

450 mijë euro për ndërtimin e Stadiumit në Lipjan

lipjanipress

Mbahet mbledhja konsultative e bordit të drejtorëve

lipjanipress

Imri Ahmeti LDK-Lipjan (Blinaj) është koha që të qeverisim pa ortak.

lipjanipress

U përkujtuan dëshmorët dhe martirët e Komunës së Lipjanit

lipjanipress

Njoftohen të gjithë qytetarët e Komunës së Lipjanit

lipjanipress

Njoftim – Kuvend zgjedhor në degën e PDAK-së në Lipjan

lipjanipress

Filloj ndërtimi i sallës së sporteve në Rufc të Ri

lipjanipress

Kryetari i AKR-së,Behxhet Pacolli ka qendruar në komunën e Lipjanit

lipjanipress
Skip to toolbar