LipjaniPress

Mbetet e bllokuar rruga “Eqrem Çabej” pas plagosjes me armë zjarri

Lajme

Njëra pjesë e rrugës “Eqrem Çabej” në Prishtinë ka mbetur e bllokuar pas plagosjes me armë zjarri të një të riut
Policia në këtë rrugë ende po vazhdojnë të qëndrojnë, derisa po bëhen matjet e vendit ku ka ndodhur plagosja.

Deri me tash nuk ka shumë të dhënat për këtë plagosje, por dihet se i plagosuri është i datëlindjes 1992, shkruan lajmi.net.

Po ashtu as motivet nuk dihen.

Në këtë pjesë të qytetit, komunikacioni po zhvillohet me vështirësi.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Vetëvendosje nuk i bashkohet LDK’së, shkon e vetme në zgjedhje

lipjanipress

92 të vdekur nga rrëshqitjet e dheut në Kolumbi

lipjanipress

Aksidentohet një veturë në Bregun e Zi (FOTO)

lipjanipress

Haradinaj: Ka deputetë brenda LDK’së që s’do ta lejojnë Demarkacionin

lipjanipress

Lideri i Hezbollahut: Jemi optimist sepse Shtëpinë e Bardhë tash e udhëheq një idiot

lipjanipress

Kanadaja mbështet fuqishëm SHBA’në për bombardimet

lipjanipress

ATË QË DO TË DUHEJ TA BËNTE KOMUNA E BËJNË QYTETARËT

lipjanipress

Selatin Retkoceri kandidat për deputet në Kuvendin e Kosovës nga Lëvizja VETËVENDOSJE

lipjanipress

Zvicra ka një ofertë për kosovarët që duan pasaportë zvicerane (Foto)

lipjanipress

Harrojeni Gjermaninë, ky vend hapi rrugën për punësim dhe “letra”, ja si mund t’i merrni shumë lehtë

lipjanipress

Kryeministri: E zgjidhëm një problem të brendshëm me ndihmën ndërkombëtare (LIVE VIDEO)

lipjanipress

Përleshje mes Policisë dhe anëtarëve të PSD-së,

lipjanipress
Skip to toolbar