LipjaniPress

Mbetet e bllokuar rruga “Eqrem Çabej” pas plagosjes me armë zjarri

Lajme

Njëra pjesë e rrugës “Eqrem Çabej” në Prishtinë ka mbetur e bllokuar pas plagosjes me armë zjarri të një të riut
Policia në këtë rrugë ende po vazhdojnë të qëndrojnë, derisa po bëhen matjet e vendit ku ka ndodhur plagosja.

Deri me tash nuk ka shumë të dhënat për këtë plagosje, por dihet se i plagosuri është i datëlindjes 1992, shkruan lajmi.net.

Po ashtu as motivet nuk dihen.

Në këtë pjesë të qytetit, komunikacioni po zhvillohet me vështirësi.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Aktori i njohur kosovar aderon në Vetëvendosje (FOTO)

lipjanipress

QENDRA E LËVIZJES VETËVENDOSJE! NË LIPJAN, NË NJË TUBIM MADHËSHTOR BËRI PREZANTIMIN E KANDIDATIT PËR KRYETAR TË KOMUNËS SË LIPJANIT DHE KANDIDATËVE PËR KUVENDIN E KOMUNËS SË LIPJANIT.(VIDEO+FOTO)

lipjanipress

Kongresisti Rohrabacher i shkruan Nikoliqit: Këmbeni territoret me Kosovën (Dokument)

lipjanipress

Kryetari Ahmeti vizitoi punimet në instalimin e Ujësjellsit

lipjanipress

Shpend Ahmeti vazhdon të bëhet “horë me tupan” (Foto)

lipjanipress

Berina Berisha që po mahnit Amerikanet me veshjet e brendeve dhe markave të shtrenjëta. (Foto)

lipjanipress

Zyrtarizimi i kandidatëve për kryetar nga partitë e ndryshme

lipjanipress

AKR demaskon keq Vetëvendosjen: Na kërkuan para për sondazhin

lipjanipress

Azem Syla mund të gjykohet edhe në Zvicër

lipjanipress

Kadri Veseli lanson “Fondin Rinor” për përkrahjen e ideve të reja në PDK

lipjanipress

Mesazhi i Votuesit në Fletëvotimin e Ferizajt

lipjanipress

Kuvendi Komunal miraton buxhetin për vitin 2019-2021

lipjanipress
Skip to toolbar