LipjaniPress

Mbi 100 të vdekur nga ortekët në Afganistan dhe Pakistan (Foto)

Lajme

Reshjet e dendura të borës dhe ortekët kanë goditur Afganistanin dhe Pakistanin ndërsa shumë persona kanë humbur jetën dhe qindra të tjerë rezultojnë të zhdukur.

Ne Afganistan rreth 100 persona kanë humbur jetën në tre ditët e fundit.

Shumë banesa janë shkatërruar tërësisht ndërsa shumë njerëz kanë mbetur të bllokuar nën dëborë.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Ministrja serbe e Drejtësisë: Nuk ka arsye që kërkesa për ekstradimin e Haradinajt të refuzohet

lipjanipress

Kroacia kërkon 20 mijë punëtorë për sezonin veror

lipjanipress

Erdogan nga Beogradi mesazh myslimanëve të Sanxhakut: Kurrë s’do të përkrah asnjë nacionalizëm

lipjanipress

Tërmkolli akuzon PDK’në: Po fshiheni pas opozitës

lipjanipress

Lulzim Qerimi i angazhuar për komunitetin Ashkanli. A do të jetë Lulzim Qerimi nënkryetari për komunitete, ma i sukseshmi në Kosovë pritet të shohim ne vijim.

lipjanipress

Shpërthim në një banes në Londër

lipjanipress

Donacion të rëndësishëm nga Gjermania Policis së Kosovës

lipjanipress

Hoxhaj në Kroaci: Së bashku të pamundësojmë rikthimin e dominimit serb

lipjanipress

‘Mars’ tërheq disa lloje çokollatash nga tregu – mund të përmbajnë virus vdekjeprurës

lipjanipress

Turqia thotë se viktimat siriane kanë shenja të ‘sarinit’

lipjanipress

Zogaj merr veten, tregon se në kë dyshon për sulmin ndaj tij

lipjanipress

Tribunali i Hagës reagon ndaj Zona Express – tregon në cilat raste u trajtua dhunimi i grave të Kosovës

lipjanipress
Skip to toolbar