LipjaniPress

Mentor Vishesella: padi në Gjykat, Padi kjo e drejtuar Partis Demokratike të Kosovës dhe Kandidatit për Kryetar Ismet Hajrullahu

Lajme Lipjani Zgjedhjet 2017

Sot është bërë nje padi nga Mentor Vishesella më posht mundë ta lexoni shkrimin komplet nga z.Vishesella, percjell LipjaniPress.com//
Të ndëruar miq e dashamir,
Sot e drejtova një padi në Gjykat, Padi kjo e drejtuar Partis Demokratike të Kosovës dhe Kandidatit për Kryetar Ismet Hajrullahu kundrejt shpifjeve qe janë bërë se kinse une e kam kërcënuar me vdekje Ismet Hajrullahun. Kjo totalishte është një shpifje prandaj kërkojë nga organet e drejtësisë qe kjo shpifje të dënohet në bazë të normave ligjore, sepse me këto shpifje po nxitet urrejtje dhe po tensionohen raportet mes qytetarëve. Ndoshta ky edhe është qëllimi i tyre të fusin përqarje e konflikte në shoqëri.
T’i besojmë organeve të drejtësisë.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Hapja e fushatës së Nismës për Kosovën – Lipjan.(Video+Foto)

lipjanipress

Banka Qendrore e Kosovës paralajmëron qytetarët të kenë kujdes me Bitcoin!

lipjanipress

Letër Dërguar Albin Kurtit,

lipjanipress

Kryesia e Nendeges se AAK-se ne Krojmire ka mbajtur mbledhjen e rradhes.

lipjanipress

Shteti po humbet mijëra euro nga mos shitja e pasurisë së sekuestruar (Video)

lipjanipress

ASPEKTE DEMOGRAFIKE DHE STATISTIKORE PËR PUNËSIMIN DHE STRUKTURA E PUNËSIMIT NË LIPJAN

lipjanipress

Kryetari Ahmeti ka mbajtur takimin e rregullt konsultativ me Këshillin e drejtorëve

lipjanipress

Dënimi i Dytë nga PZAP-i i Mimoza Kusari-Lilës

lipjanipress

Vuçiq: Thaçi duhet të harrojë egon e tij

lipjanipress

Ky është drejtori i ri i Doganës së Kosovës

lipjanipress

Kryetari Ahmeti kërkon punë dhe angazhim maksimal nga shefat e sektorëve

lipjanipress

Dega e PDK-së në Lipjan sqaron qytetarët lipjanas me të vërtetën rreth aderimit të z.Idriz Maliqi në PDK

lipjanipress
Skip to toolbar