LipjaniPress

Mesazhi i Votuesit në Fletëvotimin e Ferizajt

Lajme

Zgjedhjet e sotme kanë qenë mundësi e votuesve në 19 komunat e Kosovës për t’u përcaktuar për kryetarin e ardhshëm të tyre, por disa votues e kanë shfrytëzuar këtë mundësi për të dhënë edhe mesazhe tjera.

Në i tillë në Ferizaj, nuk e ka shënjuar as kandidatin e PDK-së, Agim Aliu, as atë të LDK-së, Muharrem Svarqa.

“Nuk e meritojnë për kryetar”, ka shkruar një votues në fletëvotimin të cilin e ka zhgallavitur.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Suspendohet gjykatësja Safete Tolaj

lipjanipress

Avokati Alban Arifi: Kryetari i Lipjanit Imri Ahmeti, përmes padisë, po kërcënon gazetarin Granit Duriqi

lipjanipress

Agjenti serb: Haradinaj s’u arrestua për krime lufte, prapa tij qëndrojnë njerëz të CIA’s dhe NATO’s (Video)

lipjanipress

Alarmojnë ekspertët: Koreja Veriore gati ta zhvillojë raketën që e mbërrin SHBA-në

lipjanipress

Hoxhaj në Kroaci: Së bashku të pamundësojmë rikthimin e dominimit serb

lipjanipress

Ramushi e themelon një degë të AAK’së në Strasburg (Foto)

lipjanipress

E rrahu dhe e la të zhveshur ish-të dashurën në rrugët e Shkupit

lipjanipress

Zhurma misterioze zgjon banorët në orët e hershme të mëngjesit (Video)

lipjanipress

Edhe një ish-ushtar i UÇK-së ftohet nga dhomat Speciale

lipjanipress

Veteranët shpresojnë se do të udhëheqin Agjencinë qeveritare për kategoritë e dala nga lufta

lipjanipress

Haradinaj: Gjykata franceze s’do të ngutet, s’ekstradohem në Serbi

Press Lipjani

Mblidhet Këshilli Drejtues i PDK-së në Lipjan Votohet unanimisht lista për kandidat të KK-së Lipjan, 21 gusht 2017

lipjanipress
Skip to toolbar