LipjaniPress

Mini-Maratone, TRADICIONALE VRAPOJM SHTIGJEVE TE HARADIN BAJRAMIT

Lipjani

Sod u ralizua aktiviteti për nderë të 18-të vjetorit të rënjes heroike në altarin e lirisë Vrapojmë Shtigjeve të Haradin Bajramit
Ky aktivitet u ralizua nga Federata Atletike E Kosovës bashkpunimë me Klubi Atletik Blinaja dhe Komuna e Lipjanit një falenderim i veqant për të gjithë ata donator te cilet kontribuan në ralizimin e kësaj Mini-Maratone që njherit u bë edhe zyrtarizimi TRADICJONAL VRAPOJM SHTIGJEVE TE HARADIN BAJRAMIT./Lipjanipress.com//

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Në sheshin Adem Jashari në Lipjan shumë shpejt do të vendoset Shtatorja e Komandantit Legjendar Adem Jashari

lipjanipress

NISMA për Kosovën dega Lipjan mbajti takim me kandidatët per asamble komunale.

lipjanipress

Buja tregon se kush e bindi të heq dorë nga kandidimi për deputet

lipjanipress

I pari i Komunës së Lipjanit Imri Ahmeti, uron qytetarët për Vitin e Ri 2021

lipjanipress

Kryetari Ahmeti, uron qytetarët lipjanas për përvjetorin e Pavarësisë së Kosovës

lipjanipress

As ‘’Adem Jashari’’ s’i bën bashkë PDK’në e LDK’në (VIDEO)

lipjanipress

Lipjan: Zvarritja e rrethrrotullimit kthehet ne “pikë të zezë”

lipjanipress

Rruga apo Laminati që u ndërtua nga Ministria e Pal Lekaj

lipjanipress

Krojmiri ishte ndalesa e radhës ku kandidati për kryetar z. Heset Sahiti shpalosi programin për Krojmirin dhe Lipjanin.

lipjanipress

Publicitet me hapësirën reklamuese në Portalin LipjaniPress ju do të jeni më afër votuesve potencialë tuaj.

lipjanipress

Zyrtarizimi i kandidatëve për kryetar nga partitë e ndryshme

lipjanipress

Partia Demokratike e Kosovës-Dega në Lipjan Njofton

lipjanipress
Skip to toolbar