LipjaniPress

Mini-Maratone, TRADICIONALE VRAPOJM SHTIGJEVE TE HARADIN BAJRAMIT

Lipjani

Sod u ralizua aktiviteti për nderë të 18-të vjetorit të rënjes heroike në altarin e lirisë Vrapojmë Shtigjeve të Haradin Bajramit
Ky aktivitet u ralizua nga Federata Atletike E Kosovës bashkpunimë me Klubi Atletik Blinaja dhe Komuna e Lipjanit një falenderim i veqant për të gjithë ata donator te cilet kontribuan në ralizimin e kësaj Mini-Maratone që njherit u bë edhe zyrtarizimi TRADICJONAL VRAPOJM SHTIGJEVE TE HARADIN BAJRAMIT./Lipjanipress.com//

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Berat Buzhala godet Shpend Ahmetin dhe e quan Kavec

lipjanipress

URGJENTE: VETERANI I UÇK-së Sabedin Agushi është në gjendtje kritike në QKUK kërkohet gjak Grupi 0 Negativ

lipjanipress

KF Ulpiana nuk i paguan lojtarët mbeten me gishta ne goj qe dy muaj

lipjanipress

Njihuni me nofkat e komandantëve gjatë luftës kush ishin, Korbi, Gjermani, Gazetari…

lipjanipress

Linda Shahini rizgjedhet kryesuese e Grupit të Grave të Komunës së Lipjanit (FOTO)

lipjanipress

Familjarët e Grupit të Kumanovës një ditë para vizitës në Prishtinë ja çka i shkruajnë Zaevit!

lipjanipress

Asfaltohet rruga e fshatit Resinovc

lipjanipress

Nderohen martirët e fshatrave Ribar i Vogël dhe Blinajë (Foto)

lipjanipress

Kryetari Ahmeti, uron qytetarët lipjanas për përvjetorin e Pavarësisë së Kosovës

lipjanipress

Njoftim: Komuna Lipjanit

lipjanipress

VAZHDON MOBILIZIMI I LËVIZJES VETËVENDOSJE! NË LIPJAN

lipjanipress

Biografi nga Ylli Shala Kandidat në Asamblen Komunale nga radhet e Nisma për Kosovën.

lipjanipress
Skip to toolbar