LipjaniPress

Mirena përkrahë fuqishëm Dr. Fitim Selimin

Lajme Lipjani Zgjedhjet 2017

Kryetari i ardhshëm i Lipjanit Dr. Fitim Selimi ka shpalosur programin zgjedhor për Lipjanin para qytetarëve të Mirenës.
Në këtë takim u cekën prioritete kryesore të AAK-së në qeverisjen e ardhshme 4 vjeqare të Aleancës, gjatë së cilës të gjithë qytetarët dhe të gjitha lokalitetet e Lipjanit do të trajtohen njejtë, me dinjitet dhe respekt, pa dallime politike-partiake.
Qytetarët e Mirenës shprehën përkrahjen e plotë për Kryetarin Dr. Fitim Selimi dhe Kandidatët për Asamble nga ky lokalitet.
Sektori për Informim dhe Marrëdhënie me Publikun.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Britania dërgon qindra ushtarë, tanke dhe armatim të rëndë në kufirin me Rusinë

lipjanipress

Kadri Veseli shpjegon dallimin ndërmjet ‘ktu’ dhe ‘kty’ (Video)

lipjanipress

Komisioni Parlamentar për Media dënon ashpër kërcënimet ndaj Berat Buzhalës

lipjanipress

Publikohet raporti i institutit GAP për qytetari aktive në lokalitete të ndryshme të Kosovës

Press Lipjani

Nesër në Kosovë rikthehet i ftohti dhe ngricat

lipjanipress

Pallaska tregon se kur do të fillojë punën Gjykata Speciale (Video

lipjanipress

Vazhdojnë tutje protestat në Rumani (FOTO)

lipjanipress

Kadri Veseli lanson “Fondin Rinor” për përkrahjen e ideve të reja në PDK

lipjanipress

Suedia i mbron zyrtaret e veta që veshën shami gjatë vizitës në Iran (Foto)

lipjanipress

Rrahje mes disa personave në Lipjan (FOTO+VIDEO)

lipjanipress

Kryetari Ahmeti ka mbajtur takimin e rregullt konsultativ me Këshillin e drejtorëve

lipjanipress

Kryetari Ahmeti ka pritur në takim Raphy Darbellay dhe Daniel Zyfferey nga Zvicrra

lipjanipress
Skip to toolbar