LipjaniPress

Mirena përkrahë fuqishëm Dr. Fitim Selimin

Lajme Lipjani Zgjedhjet 2017

Kryetari i ardhshëm i Lipjanit Dr. Fitim Selimi ka shpalosur programin zgjedhor për Lipjanin para qytetarëve të Mirenës.
Në këtë takim u cekën prioritete kryesore të AAK-së në qeverisjen e ardhshme 4 vjeqare të Aleancës, gjatë së cilës të gjithë qytetarët dhe të gjitha lokalitetet e Lipjanit do të trajtohen njejtë, me dinjitet dhe respekt, pa dallime politike-partiake.
Qytetarët e Mirenës shprehën përkrahjen e plotë për Kryetarin Dr. Fitim Selimi dhe Kandidatët për Asamble nga ky lokalitet.
Sektori për Informim dhe Marrëdhënie me Publikun.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Anija e inteligjencës ruse fundoset në Detin e Zi (Video)

lipjanipress

Vuçiq një ditë para takimit në Bruksel thotë se nuk iu beson shqiptarëve

lipjanipress

Zyrtari i Gjykatës me veturë zyrtare bllokon e më pas fyen pacientët në QKUK (Foto)

lipjanipress

Britania e zhgënjyer me rezultatet e memorandumit për depolitizim të bordeve

lipjanipress

Pagat e tre personave më të paguar në Kosovë sa të ardhurat e 170 familjeve

lipjanipress

Nëndega e Mirenës ,sot ishte nikoqire e takimit të radhës së PDK-së!

lipjanipress

LDK-Lipjan Reagon Demantim Levizjës Vetëvendosje!(FOTO)

lipjanipress

Megjithatë kryeministri thotë se do ta mbrojë lirinë e mediave

lipjanipress

Dënohet me dy vjet burg ish-ministri i Brendshëm i Francës

lipjanipress

Limaj: Ramush Haradinaj kandidat i opozitës për Kryeministër

Press Lipjani

Glauk Konjufca: Nëse Shpendi ishte me jahtin e Devollëve, duhet të merret në përgjegjësi

lipjanipress

ATK në janar mbylli 22 lokale të lojërave të fatit (FOTO)

lipjanipress
Skip to toolbar