LipjaniPress

Mirsad Tahiri: Urime Një Vjetori i Emisionit Zëri i Ashkalinjëve në valet e programit të dytë në Radio Kosova.

Op/Ed

Redaksia Zëri i Ashkalinjëve ka filluar me 08 maj 2016, në valet e programit të dytë në Radio Kosova sot mbushi 1 vjet emisioni Zëri i Ashkalinjëve që trasmentohet çdo dy javë në diten e diele duke filluar nga, ora 21:00-21-15 minuta me Gazetarin Mirsad Tahiri.

Të dashur dëgjues të emisionit Zëri i Ashkalinjëve, deri me tani ka pasur emisione të ndryshme me tema të cilat i kemi trajtuarë për sukseset dhe problemet e komunitetit Ashkanli në Kosovë dhe Diaspor
Zëri i Ashkalinjëve gjithmonë me ju duke ju afruarë infromacione nga jeta poltike, ekonomike, sociale dhe kulturore.

Me respekt
Gazetarë Mirsad Tahiri në programin e dytë të Radio Kosoves./Lipjanipress.com//

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Mirsad Tahiri:Kultura dhe vlera e komunitetit Ashkanli

lipjanipress

KOSOVËS DHE QYTETARËVE TÊ SAJ NUK I DUHET NJË QEVERI E VARUR NGA LISTA SERBE

Granit

Si do të ndryshonte pozita e komunitetit Ashkali në rastë të qeverisjes nga LVV

lipjanipress

Partnerizimi i Lipjanit me Kaiserslauternin e Gjermanis n’rrugë të mbarë.

lipjanipress

Ç’NA DUHET NJË SHTET, KU ATA QË LUFTUAN DHE FËMIJËT E TYRE E BRAKTISIN ATË

lipjanipress

Xhevat Shyqeri Berisha:Vota e shpresës, është vota për Kryetarin Kampion

lipjanipress

Gëzuar 8 Marsi të gjitha Nënave

lipjanipress

Ese përkujtimore për miqësinë

lipjanipress

Behgjet Pacolli duhet të jet Kryeminister i Kosovës dhe duhet të qeveris me kosovën sepse vetëm Behgjet Pacolli është i duhuri për kosovën ate e duan edhe Qytetarët për Kryeministēr

lipjanipress

RAMIZ LLADROVCI HERËT E PASKA FILLU FUSHATEN

lipjanipress

VETON SURROI PRAP QENKA MARRË ME DRENICEN

lipjanipress

LVV-JA SI ÇDO PARTI TJETËR POLITIKE NË KOSOVË

lipjanipress
Skip to toolbar