LipjaniPress

Mjeku Lipjanas Xheladin Rizani merr titullin Kardiokirurg (Specialist i Kirurgjisë së zemrës)

Lajme Lipjani

Për herë të parë në Kosovë mjeku nga Lipjani , Xheladin Rizani morri titullin (Specialist i Kirurgjisë së zemrës), në lëmijen e Kardiokirurgjisë i cili sipas Dr.Xheladin Rizanit është hera e parë në Kosovë që një provim nga lëmia e Kardiokirurgjisë përbëhet tërësisht nga Komisioni Vendor.

 

Vlen të ceket se mjeku lipjanas Xheladin Rizani është më i riu për nga mosha që ka specializuar (Specialist i Kirurgjisë së zemrës)//LipjaniPress.com//

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Problemet e mërgimtarëve gjatë aplikimit për të votuar në Kosovë

lipjanipress

Musliu thotë se gjendja e shqiptarëve në Veri është e rëndë

lipjanipress

KQZ numëron 99.88 % të votave- PAN prin e para (Foto)

lipjanipress

ZYRTARE: Avdullah Hoti kandidat i LDK’së për kryeministër

lipjanipress

Murat Jashari, i dyshuari kryesor për tentim-vrasjen e Vllasit

lipjanipress

I ati i Ramush Haradinaj shpreh gëzimin për 17 Shkurtin dhe mërzinë për djalin

lipjanipress

Kryetari Ahmeti ka pritur në takim përfaqësueset e Forumit për Iniciativa Qytetare

lipjanipress

Nderohet Dëshmori Xhavit Kozhani, martirët e fshatit Ribar i Madh dhe Zllakuqan

lipjanipress

Greqia rinis garën e armatimit me Turqinë, 5 miliardë euro shpenzime

lipjanipress

Mbyllet stacioni i trenit në Dyseldorf, 5 të lënduar nga sulmi me sëpatë

lipjanipress

Krasniqi: Opozita s’do të bëhet hisedare e marrëveshjeve të dëmshme

lipjanipress

Super arma e kroatëve që tmerroi serbët (FOTO)

lipjanipress
Skip to toolbar