LipjaniPress

Modelja Ruse 22-vjeçare Vita Sidorkina nuk lë vend për imagjinatë (Foto)

Rozë

Modelja ruse ka realizuar një set fotografik, i cili tashmë po publikohet shumë në media

Format e saj trupore kanë “bombarduar” rrjetet sociale. Modelja 22-vjeçare Vita Sidorkina ka dikur ka qenë pjesë e modeleve më të bukura në botë “Victoria Secrets”, shkraun gazeta express.

 

 

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

80 kreacione të Koleksionit pranverë-verë 2017 të Vjollca Llapashticës

Press Lipjani

Desa Lya: vjen shumë shpejt me projektin e saj te radhes e cila ështē nen menagjimin e Valdrin Ahmeti dhe Ervin Gonxhi e cila edhe është pjes e labelit dhe studios Eran Pro Studio.

lipjanipress

Mihrija befason fansat me poza provokuese në tunelin e Kalimashit (Foto)

lipjanipress

Dafina e lë Ledrin ‘me gisht në gojë’ (Foto)

lipjanipress

Fjolla Morina nga Maldives në sallën e operacionit .

lipjanipress

Gjërat që ndryshojnë pasi filloni një lidhje

lipjanipress

Berina Berisha që po mahnit Amerikanet me veshjet e brendeve dhe markave të shtrenjëta. (Foto)

lipjanipress

Publikohet foto nudo e Nora Istrefit (Foto)

lipjanipress

Ja si e njohin sllovenët zonjën e parë të Amerikës (Foto)

lipjanipress

Snoop Dogg nga Kosova” Prezanton VideoKlipin: “Zoja”

lipjanipress

Poezi nga Nehat Dodaj

Granit

Kishte vënë bast për të kryer marrëdhënie me gjithë ndjekësit, ja ku arriti (Foto +16)

lipjanipress
Skip to toolbar