LipjaniPress

Momenti kur vajza shtypet nga treni në Indi (Video+18)

Lajme

Ky është momenti tragjik ku një 19-vjeçare shtypet nga treni, por fatmirësisht ajo ka mundur të mbijetojë.
Pratiksha Natekar kishte vendosur kufjet në vesh teksa po kalonte shinat dhe nuk e kishte dëgjuar trenin që po vinte.

Fatmirësisht drejtuesi i trenit e pa atë në kohë dhe aktivizoi frenat me shpejtësi duke bërë të mundur që vajzës të mos i kalonin përsipër që të gjithë vagonët.

Vajza u dërgua me urgjencë në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Ngjarja e tmerrshme ndodhi në një stacion hekurudhor në Indi.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Mustafa: S’bëjmë më koalicion me PDK’ në, e kemi humbur besimin

lipjanipress

Vucic:Nga Sarajeva për autoritetet në Prishtinë: goditja e një stilolapsi nuk mund të rrëmben asgjë

lipjanipress

Lekaj: I shpjegova Fajonit se AAK nuk është kundër Demarkacionit, por kundërshton humbjen e territorit

lipjanipress

Skandal në kopshtet e Tiranës! Edukatorja veprim të turpshëm me fëmijën (Foto)

lipjanipress

Shfaqen postere anonime kundër Papa Françeskut nëpër Romë (Foto)

lipjanipress

Policia Kosovës sotë konfiskoj 825 kg marihuanë.

lipjanipress

Kandidati për kryetar z.Heset Sahiti shpalosi edhe në Grackë të vogël programin për qeverisjen 4 vjeqare në Lipjan.

lipjanipress

Në qytetin e Lipjanit është ngritur Shtatorja e Komandantit Legjendar Adem Jashari (VIDEO+FOTO)

lipjanipress

Kryetari Ahmeti ka mbajtur takimin e rregullt konsultativ me Këshillin e drejtorëve

lipjanipress

Familja e komandant Drinit pranojnë dekoratë nga Presidenti Thaçi

lipjanipress

Serbia ka bllokuar linjën energjetike Kosovë-Shqipëri

lipjanipress

Blerondi nga Peja ka nevojë për ndihmën tonë për shërim jashtë vendit

lipjanipress
Skip to toolbar