LipjaniPress

Momenti kur vajza shtypet nga treni në Indi (Video+18)

Lajme

Ky është momenti tragjik ku një 19-vjeçare shtypet nga treni, por fatmirësisht ajo ka mundur të mbijetojë.
Pratiksha Natekar kishte vendosur kufjet në vesh teksa po kalonte shinat dhe nuk e kishte dëgjuar trenin që po vinte.

Fatmirësisht drejtuesi i trenit e pa atë në kohë dhe aktivizoi frenat me shpejtësi duke bërë të mundur që vajzës të mos i kalonin përsipër që të gjithë vagonët.

Vajza u dërgua me urgjencë në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Ngjarja e tmerrshme ndodhi në një stacion hekurudhor në Indi.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Kryetari Ahmeti nënshkruan kontratat për subvencionimin e Klubeve Sportive

lipjanipress

Pështyhet e quhet tradhtar gazetari maqedonas që raportoi për zyrtarizimin e gjuhës shqipe

lipjanipress

PDK Lipjan: IMRI AHMETI PËRMES NJERËZVE TË TIJ PO SHANTAZHON DHE KËRCËNON VOTUESIT

lipjanipress

Veseli prapë ia ngatërron mbiemrin deputetes së LDK-së

lipjanipress

Sllovia, zemra dhe KRENARIA e LDK-s në Lipjan

lipjanipress

Serbia pretendon se 58 për qind e territorit të Kosovës është pronë e saj

lipjanipress

Studentët protesojnë kundër një vendimi të Donald Trump (Foto)

lipjanipress

SHPEND AHMETI DJE U SHFAQ REAL

lipjanipress

Luhatet koalicioni qeverisës, Kosova drejt zgjedhjeve

lipjanipress

Kjo është gruaja që e dogji Shqipërinë në vitin ’97 (Video)

lipjanipress

Mogherini raporton të hënën për vizitën e saj në Kosovë

lipjanipress

KANDIDATI PËR KRYETAR SELATIN RETKOCERI VIZITOI SHOQATËN E VETERANËVE TË UÇK-SË

lipjanipress
Skip to toolbar