LipjaniPress

Nderohen martirët e fshatrave Ribar i Vogël dhe Blinajë (Foto)

Lajme Lipjani

Në nderim të 19-të vjetorit të rënies së martirëve, Kryetari i Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti bashkë me një delegacion të Komunës, gjatë ditës së sotme kanë bërë homazhe dhe kanë vendosur lule në komplekset memoriale të martirëve në fshatrat Ribar i Vogël dhe Blinajë.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Kryetari Ahmeti kërkon punë dhe angazhim maksimal nga shefat e sektorëve

lipjanipress

U mbajt Kuvendi i Punës së Lidhjes Demokratike të Kosovës Dega në Lipjan.

lipjanipress

Policia në autobus të ‘Plisave’ gjeti 33 shishe me koktej molotovi

lipjanipress

Policia: Arma me të cilën u plagos Vllasi kishte silenciator

lipjanipress

Fauz Ramiz Xhemajli Ushtruesi i detyrës të kryetarit të AKR-së,dega në Lipjan,

lipjanipress

Hajriz Rashiti zgjedhet punëtor më i dalluar i vitit 2018 (FOTO)

lipjanipress

Përkujdesja për të pastrehët, të uriturit dhe të varfrit ështe një nga misionet e Hoxhë Naser Baftiut njëkohesisht edhe Drejtor i Shoqatës Dora e Lirë

lipjanipress

‘Mars’ tërheq disa lloje çokollatash nga tregu – mund të përmbajnë virus vdekjeprurës

lipjanipress

Aktualisht qetësi totale në Mitrovicë

lipjanipress

Sulmet kibernetike rrezikojnë edhe sigurinë e Kosovës

lipjanipress

LDK-Lipjan Reagim në komunikatën e VV

lipjanipress

Policia Merr në Pyetje Deputetin Milaim Zeka për Shmangie nga Tatimi

lipjanipress
Skip to toolbar