LipjaniPress

Nderohen martirët e fshatrave Ribar i Vogël dhe Blinajë (Foto)

Lajme Lipjani

Në nderim të 19-të vjetorit të rënies së martirëve, Kryetari i Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti bashkë me një delegacion të Komunës, gjatë ditës së sotme kanë bërë homazhe dhe kanë vendosur lule në komplekset memoriale të martirëve në fshatrat Ribar i Vogël dhe Blinajë.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

10 Inspektorët e qeverisjes Mustafa në Prishtinë dalin para Gjykatës, akuzohen për korrupsion

lipjanipress

Nuk kishte vend në burg, lirohet kosovari në Gjermani

lipjanipress

Teoritë e konspiracionit: Gjenerali kroat është shëndoshë e mirë, vetëvrasja u inskenua

lipjanipress

Britania e zhgënjyer me rezultatet e memorandumit për depolitizim të bordeve

lipjanipress

Gjatë ditëve në vijim vendet që do të mbesin pa rrymë

lipjanipress

Vetëm një tezë.

lipjanipress

Policia gjermane tregon se çfarë gjeti në banesën e sulmuesit kosovar në Dusseldorf

lipjanipress

PDK-Lipjan:Kryetari Hajrullahu vizitoi shoqatën e të burgosurve politik në Lipjan

lipjanipress

VARFËRIA DHE KUSHTET E JETESËS SË KOMUNITETIT ASHKALI

lipjanipress

Gjermania numër rekord vendesh të lira pune

lipjanipress

Jakup Lecaj: Ukraine , Ne Fshatin Karakurt ku jetojne Shqiptare.

lipjanipress

Lëvizja “Stop Operacionit Soros”: Uashingtoni ta revidojë punën e USAID-it në Maqedoni

lipjanipress
Skip to toolbar