LipjaniPress

Nderohen martirët e fshatrave Ribar i Vogël dhe Vërshevc

Lipjani

Me rastin e 18-të vjetorit të rënies së martirëve në fshatrat Ribar i Vogël dhe Vërshevc, delegacioni nga Komuna e Lipjanit, i udhëhequr nga Kryetari i Komunës, Imri Ahmeti gjatë ditës së sotme, ka bërë homazhe dhe ka vendosur kurora lulesh në Komplekset Memoriale në fshatrat Ribar i Vogël dhe Vërshevc./Lipjanipress.com//

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

PDK të gatshëm për fushatën zgjedhore

lipjanipress

“Ora e Tokës – Earth Hour” për herë të tetë shënohet edhe në Kosovë.

lipjanipress

Blerim Ruzhdi Ukaj: Biografia e Kandidatit për Asamblenë Komunale të Lipjanit nga Lëvizja Vetëvendosje!

lipjanipress

Kryetari Ahmeti uron semimaturantët

lipjanipress

Zyrtarizimi i kandidatëve për kryetar nga partitë e ndryshme

lipjanipress

Nazim Bllaca dënohet me burgim

lipjanipress

Kryetari Ahmeti po qëndron në fshatrat ku reshjet e fundit kanë shkaktuar vërshime (Foto)

lipjanipress

Kryetari Ahmeti ka vizituar fabriken e lëngjeve MS Quality

lipjanipress

Arrestohet hajni i Lipjanit

lipjanipress

Nga dita e premte 26/05/2017 banorët e një ndërtese nuk kanë rrymë elektrike(FOTO)

lipjanipress

Opozita kritikon komunën e Lipjanit për tejkalim të numrit të të punësuarve

lipjanipress

Policia Kosovës sotë konfiskoj 825 kg marihuanë.

lipjanipress
Skip to toolbar