LipjaniPress

Nderohet Dëshmori Xhavit Kozhani, martirët e fshatit Ribar i Madh dhe Zllakuqan

Lajme Lipjani

Kryetari i Komunës Imri Ahmeti i shoqëruar me bashkëpunëtor, gjatë ditës së sotme ka bërë homazhe dhe ka vendosur buqeta me lule pranë lapidarit të Dëshmorit të Kombit “Xhavit Kozhani”, – BURGIA në fshatin Ribar i Madh në nderim të vjetorit të rënies së tij.

Delegacioni nga Komuna e Lipjanit homazhe ka bërë edhe në varrezat e martirëve të këtij fshati si dhe në fshatin Zllakuqan.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Rrëfimi i trishtë i vajzës së shitur te 70 vjeçari për seks

lipjanipress

Kështu duket qyteti qe e ndërtoi Pacolli nga zeroja (Foto)

lipjanipress

Parashikimi i motit prej të hënës deri të premtën

lipjanipress

PDK e Lipjanit e pakënaqur me Projekt-Buxhetin e vitit 2018-2020

lipjanipress

Inaugurohet objekti muze “Ish selia Ipeshkvnore e Kosovës” në Ferizaj

Press Lipjani

Veseli: Do ta bëjmë ushtrinë për të garantuar të ardhmen e fëmijëve tanë

lipjanipress

Për Kravatat e Kryeministrit Haradinaj, “kujdesen edhe disa bashkëatdhetar nga Luksemburgu”

lipjanipress

Trump bëhet bashkë më Putin për të bombarduar ISIS-in

lipjanipress

Salla Rinore nuk kishte hapësirë të duhur për ti pranuar të gjithë këta anëtarë dhe simpatizues të cilët bartnin flamuj partiak dhe shtetëror(FOTO+VIDEO)

lipjanipress

Ndërron Jetë Florenc Beqiri, Shqiptari Që u Masakrua Në Burgun E Francës

lipjanipress

Akulli në ndërtesa rrezikon kalimtaret edhe në trotuare.(FOTO)

lipjanipress

Lladrovci me kazmë në dorë del nëpër rrugët e Drenasit (Foto)

lipjanipress
Skip to toolbar