LipjaniPress

Ndërron jetë veterani i UÇK-së, Hashim Ilazi nga Torina

Lajme

Veterani i luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Hashim Ilazi nga Torina e Lipjanit ka ndërruar jetë sot.

Sipas një njoftimi, varrimi i të ndjerit bëhet nesër në ora 17:00 në varrezat e dëshmorëve në Kleçkë./Ulpianapress/

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Përfaqësuesi i Kim Jong Un: Koreja e Veriut mund ta shkatërrojë botën me vetëm 3 bomba! Kujdes

lipjanipress

Shpend Maxhuni intervistohet për dëbimin e gulenistëve nga Kosova

Rexhep Isufi

Hajrullahu ” Arsimi profesional, prioriteti ynë kryesor” Konjuh,

lipjanipress

Nënkryetari Tasholli priti në takim përfaqësueset e projektit zviceran Kujdesi Shëndetësor i Qasshëm dhe Cilësor

lipjanipress

Tronditen banorët e Gjenevës nga një libër islamik që kanë pranuar me postë

lipjanipress

Rritet niveli i ujit në lumenjtë e Maqedonisë

lipjanipress

AKR demaskon keq Vetëvendosjen: Na kërkuan para për sondazhin

lipjanipress

Policia britanike: Jemi duke e trajtuar sulmin si incident terrorist (Foto)

lipjanipress

Kanadaja mbështet fuqishëm SHBA’në për bombardimet

lipjanipress

Kerkohen 10 mjeshter ne gjermani Darmstadt

lipjanipress

Këshilltari i kryeministrit: Albin, ju paskeni edhe jahta

lipjanipress

Gjykata e Kolmarit: Ende po i presim dokumentet e Serbisë për Haradinajn

lipjanipress
Skip to toolbar