LipjaniPress

Ndodh edhe kjo: Gjendet një fëmijë në barkun e një krokodili (VIDEO)

Bota Lajme

Ky është momenti i tmerrshëm kur banorët e një fshati në Zimbabve çajnë një krokodil dhe gjejnë brenda mbetjet e një djaloshi 8 vjec.
Skenat shokuese janë regjistruar pasi kafsha ishte vrarë nga fshatarët.

Zimbabvet janë përfshirë nga shirat të rrëmbyeshëm kohët e fundit, çka ka bërë që krokodilët të dalin në zona ku nuk shihen zakonisht.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Lladrovci i ofron pozitë të lartë Xhavit Drenorit

lipjanipress

Kuvendi Komunal miraton buxhetin për vitin 2019-2021

lipjanipress

“Shkrihen” marrëdhëniet SHBA – VV. Zv/ndihmës sekretari amerikan takim me Visar Ymerin

lipjanipress

Lladrovci me kazmë në dorë del nëpër rrugët e Drenasit (Foto)

lipjanipress

Gjatë Zgjedhjeve të 22 tetori pati edhe fletëvotime të prishura qëllimisht (FOTO)

lipjanipress

Përurohet Qendra e Paraburgimit në Prishtinë objekt me standarde të larta.

lipjanipress

Donacion të rëndësishëm nga Gjermania Policis së Kosovës

lipjanipress

Nxënësit në Ferizaj u qëlluan me thikë, ndaj tyre do të merret masa

lipjanipress

Familja gjakovare ua falë gjakun e dy djemve familjes nga Peja

lipjanipress

Kusari-Lila denoncon Pal Lekajn në prokurori

lipjanipress

Kosova ka përkrahjen e Gjermanisë për zhvillim ekonomik e integrim Evropian

lipjanipress

Edhe Ylli Hoxha përmes premtimeve me asfalt kërkon vota

lipjanipress
Skip to toolbar