LipjaniPress

Në Lipjan Therr me thikë kushëririn

Lajme Lipjani

Si lëndim i lehtë trupor është regjistruar një rast në Lipjan, më 31.03.2017 në orën 18:05.
Policia e Kosovës njofton se “viktima mashkull shqiptar, i mitur, raporton se pas një fjalosje me kushëririn e tij, të dyshuarin mashkull shqiptar po ashtu i mitur, i njëjti e ka sulmuar fizikisht me mjet të prehtë (thikë)”.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar në QKUK.

Me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

MBAHET MBLEDHJA E KËSHILLIT TË QENDRËS SË LËVIZJES VETËVENDOSJE! NË LIPJAN

lipjanipress

Nisma Për Kosovën: Tubim në Lipjan me datën 25.09.2017 në ora 17:00 Shtepia e Kultures “Tahir Sinani”

lipjanipress

Ushtari i NATO’s ka bërë diçka të mrekullueshme për Drenasin (Foto)

lipjanipress

Vazhdojnë përplasjet në Podujevë: LDK thotë se PDK po i krahason arsimtarët me qentë

lipjanipress

I refuzohet azili, refugjati i vë flakën vetes (Video)

lipjanipress

Kritiku i Putinit, sërish në koma – dyshime për shkakun

lipjanipress

Vetëvendosje e kërkoi nesër seancën për Demarkacion

lipjanipress

Cristiano Ronaldo largohet nga Real dhe bashkohet me Juve

lipjanipress

Familja Jashari pret zyrtarët e AAK’së në Kullën e saj (Foto)

lipjanipress

Reçica jep një lajm të rëndësishëm për punëkërkuesit

lipjanipress

Vuçiqi porosit BE-në: Mos na predikoni më për shtetin e së drejtës

lipjanipress

Banka Për Biznes vepron para 15 vitesh në komunën e Lipjanit (FOTO)

lipjanipress
Skip to toolbar