LipjaniPress

Në Lipjan Therr me thikë kushëririn

Lajme Lipjani

Si lëndim i lehtë trupor është regjistruar një rast në Lipjan, më 31.03.2017 në orën 18:05.
Policia e Kosovës njofton se “viktima mashkull shqiptar, i mitur, raporton se pas një fjalosje me kushëririn e tij, të dyshuarin mashkull shqiptar po ashtu i mitur, i njëjti e ka sulmuar fizikisht me mjet të prehtë (thikë)”.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar në QKUK.

Me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Miratohet rezoluta: Krijimi i Ushtrisë në koordinim me SHBA dhe NATO’n

lipjanipress

NJOFTIM PËR DËRGIMIN E PROPOZIMEVE PËR ANËTAR KOMISIONI NGA SHOQËRIA CIVILE

lipjanipress

Donacion të rëndësishëm nga Gjermania Policis së Kosovës

lipjanipress

Punë në Gjermani? Vetëm hekurudha ka 8 mijë vende të lira pa kriter moshën

lipjanipress

Adem Grabovci në seancën gjyqësore dëshmitar i Prokurorisë në gjykimin e Fatmir Limajt(VIDEO)

lipjanipress

Kryetari Ahmeti nënshkruan kontratat për subvencionimin e Klubeve Sportive

lipjanipress

Stojanoviq: Serbët nga Kosova e përkrahin Aleksandar Vuçiqin për President të Serbisë

lipjanipress

Gëzuar 8 Marsi të gjitha Nënave

lipjanipress

Donald Trump e paralajmëron Iranin pas testimit të raketës balistike (Foto)

lipjanipress

Seanca për Haradinajn nesër në ora 09:00

lipjanipress

Kadri Veseli i bën ofert antarit të Vetëvendosjes!

lipjanipress

Ku mbeti lista e gjat e kriminelve serb që morën pjes në masakrat dhe dhunimet e shkaktuara në Kosovë

lipjanipress
Skip to toolbar