LipjaniPress

Në sheshin Adem Jashari në Lipjan shumë shpejt do të vendoset Shtatorja e Komandantit Legjendar Adem Jashari

Lajme Lipjani

Kryetari i Komunës Imri Ahmeti gjatë ditës së sotme ka qendruar në atelenë ku po punohet shtatorja e Komandantit Legjendar Adem Jashari.

Ai dhe komisioni i përzgjedhur nga Komuna e Lipjanit kanë mbikqyrur punimet e Shtatores së Komandantit Lgjendar Adem Jashari, ku kanë theksuar se Shtatorja tani më kishte marrë formën dhe punimet janë drejt finalizimit.
Me këtë rast Kryetari Ahmeti ka thënë se në sheshin e sapo ndërtuar në qender të qytetit të Lipjanit me krenari do të qendroj Shtatorja e Komandantit Legjendar Adem Jashari./LipjaniPress.com//

 

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Spanja do ta ndalë ‘me forcë’ referendumin në Kataloni

lipjanipress

Bukuresht: Qeveria formalisht e pezullon dekretin që nxiti protesta masive

lipjanipress

Italia dhe Libia me marrëveshje për parandalimin e emigrantëve

lipjanipress

97 veta përfunduan provimin e Jurisprudencës

lipjanipress

PDK Lipjan: IMRI AHMETI PËRMES NJERËZVE TË TIJ PO SHANTAZHON DHE KËRCËNON VOTUESIT

lipjanipress

“Tremben” kandidatët, ngritja e KLP dhe KLGJ mund të futet në ngërç (VIDEO)

lipjanipress

Këto vende do të kenë ndërprerje të rrymës në ditët në vijim

lipjanipress

Grabitet shtëpia e kandidatit për deputet (Video)

lipjanipress

Ky është rusi më i kërkuar në botë, për spiunazh ndërkombëtar

lipjanipress

Imri Ahmeti: Besimi juaj ishte dhe do të jetë obligim për punë e përkushtim ndaj jush

lipjanipress

Kryetari Ahmeti Njofton të gjithë qytetarët e Komunës së Lipjanit

lipjanipress

Të mërkurën, në Restorant “Magma” Lipjan, Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, z.Kadri Veseli njëherit edhe Kryetar i Kuvendit të Kosovës ka bashkëbiseduar me strukturat e degës së PDK-së në Lipjan,

lipjanipress
Skip to toolbar