LipjaniPress

Nëndega e Dytë e Gadimës së Ulët përkrahë fuqishëm Dr.Fitim Selimin

Lajme Lipjani Zgjedhjet 2017

Kandidati për Kryetar të Lipjanit Dr. Fitim Selimi, së bashku me bashkëpunëtorë vizitoi Nëndegën e dytë të Gadimes së Ulët.
Në këtë takim u shpalos programi zgjedhor i AAK-së, program ky shumë profesional dhe konkret, e i cili me përkrahjen e Gadimasve do te jetësohet në qeverisjen e ardhshme 4 vjeqare të Dr. Fitim Selimit.
Qytetarët e këtoj lokalitet poashtu i dhanë përkrahje të plotë kandidatëve për Asamble nga ky lokalitet z. Nusret Maholli dhe znj. Agnesa Gabrrica./LipjaniPress.com//
Sektori për Informim dhe Marrëdhënie me Publikun
AAK Dega në Lipjan

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Limaj thotë se opozita do t’i fitojë 57% të votave në zgjedhjet e ardhshme (Video)

lipjanipress

Këto janë arsyet që Prokuroria ngriti aktakuzë kundër Shukri Bujës dhe 8 bashkëpunëtorëve të tij

lipjanipress

M.Tahiri: Punësimi mbetet ende sfida më e madhe për të rinjët e Ashkalinjëve

lipjanipress

Eksperti i spiunazhit: Daullet e luftës po bien në Kosovë dhe në Bosnje

lipjanipress

Bukuresht: Qeveria formalisht e pezullon dekretin që nxiti protesta masive

lipjanipress

LDK – Presidentit: Po bën fushatë nëpër shkolla

lipjanipress

Ja çka thonë të moshuarit për mungesën e WC-ve publike në Prishtinë (VIDEO)

lipjanipress

Qeveria Mustafa pranë rrënimit, ja çfarë thotë partia e tij për koalicionin

lipjanipress

Për Llugaxhinë nuk flitet më vetëm në Kosovë, flitet në Evropë, në Amerikë dhe gjithandej ku jetojnë dhe punojnë llugaxhiasit.

lipjanipress

Çelaj lë Ministrinë, në kërkim të kandidaturës për Prishtinën

lipjanipress

Kryetari Imri Ahmeti i përkushtuar për përkrahjen e sportistëve të rinjë

lipjanipress

Shpërthim në një banes në Londër

lipjanipress
Skip to toolbar