LipjaniPress

Nëndega e PDK-së në Dobrajë të Madhe mbështetet fuqishëm koalicionin PDK-AAK-NISMA dhe të tjerët(FOTO)

Lipjani

Dobrajë e Madhe,17.05.2017
Sonte kryetari i degës së PDK -së në Lipjan z.Shukri Buja me bashkpuntorë vizitoi nëndegën e PDK -së në Dobrajë të Madhe.
Z.Buja,i njoftoj me proceset pilitike, zhvillimet aktuale në vend si dhe për detyrat dhe obligimet që na presin .
Takimin e përcolli një debat konstruktiv nga të pranishmit./Lipjanipress.com//
Sektori për Informim dhe Arkiv

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Kuvendi i Komunës ka mbajtur mbledhjen e 8-të me radhë

Press Lipjani

Hapja e fushatës së Nismës për Kosovën – Lipjan.(Video+Foto)

lipjanipress

Kryetari i Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti sot ka pritur në takim përfaqësuesin e “KVB”

lipjanipress

Pritje madhështore për kryetarin Imri Ahmeti nga banorët e fshatit Bujan(Video+Foto)

lipjanipress

Këto vende do të kenë ndërprerje të rrymës në fillim të muajit shkurt

lipjanipress

Vetëvendosje e kërkoi nesër seancën për Demarkacion

lipjanipress

Njoftim: Komuna Lipjanit

lipjanipress

Aksident në Lipjan (FOTO)

lipjanipress

Linda Shahini rizgjedhet kryesuese e Grupit të Grave të Komunës së Lipjanit (FOTO)

lipjanipress

LDK-Lipjan: Smallusha i thotë PO kryetarit Imri Ahmeti dhe LDK-së

lipjanipress

Une Florim Shala anetar i Kryesise se PDK-se – dega ne Lipjan, demantoj lajmin e meparshem te disa mediave

lipjanipress

Në shënimin e 27 vjetorit të themelimit LDK-së, për sukseset dhe të arriturat flet Kryetari Komunës Imri Ahmeti njeherit Kryetar Komune në Lipjan

lipjanipress
Skip to toolbar