LipjaniPress

Nenkryetari per komunitete ne Komunen e lipjanit Z.Sefer Tasholli takon kryetarin e PDAK-së nëndega Gadime z.Afrim Limani dhe z.Maliq Danqi

Lipjani

Sod me datën 03.04.2017
Kryetari i nëndeges së PDAK-së ne Gadime z.Afrim Limani dhe z.Maliq Danqi, patën një takim me Nënkryetarin për komunitete në Komunen e Lipjanit, z.Sefer Tasholli ku biseduan për vështersit dhe problemet që i kan komuniteti Ashkanli në Gadime, si dhe për disa projekte qe duhet të mirren nëe Fshatin Gadime me qellim të përmirsimit të jetës së komunitetit Ashkanli gjithashtu morem një mbështetje të madhe që do të na ndimon fuqishem Nënkryetari Tasholli në realizimin e kerkesave tona.
Ne nuk do të ndalemi Deri sa ti realizojm kërkesat tona me perpikmeri./Lipjanipress.com//
PDAK Jo Fjal pune

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Kryetari Ahmeti ka inspektuar asfaltimin e rrugëve në Gadime

lipjanipress

Astrit Fazliu: I Thirrur vet kampion me taksapagues të qytetarëve të Lipjanit.

lipjanipress

Për një qeverisje që nuk e kemi parë në Lipjan Shkruan: Albulena Kelmendi

lipjanipress

Kandidati Hajrullahu viziton Qendrën për punë Sociale në Lipjan.

lipjanipress

Njoftim për qytetarët e Lipjanit (FOTO)

lipjanipress

Fshati Smallush mbështetë programin e Lëvizjes Vetëvendosje! dhe Selatin Retkocerin

lipjanipress

Fushata Zgjedhore për Zgjedhjet e 11 Qershorit 2017, po merr dimensione të reja zhvillimi nëpër komuna të Kosovës. Të enjëten koalicioni LDK-AKR-A, ka mbajtur konventën Zgjedhore me anëtarët dhe simpatizuesit e këtyre subjekteve politike.

lipjanipress

Dega e PDK-së në Lipjan sqaron qytetarët lipjanas me të vërtetën rreth aderimit të z.Idriz Maliqi në PDK

lipjanipress

Historiku i fshatit “Shalë:” Komuna Lipjanit

lipjanipress

Kryesuesja dhe drejtorë të drejtorive komunale homazhe tek varrezat e dëshmorëve dhe martirëve në Sllovi, Akllap dhe Tërbovc.

lipjanipress

Kastriot Luma: Dita e Evropës!

lipjanipress

B.Olluri: Në shenjë falënderimi ,,Të jemi krenar për këta mjekë Kosovarë”

lipjanipress
Skip to toolbar